Uctivá poklona, pane Kohn
Réalisation:
Jitka NěmcováPhotographie:
Juraj ŠajmovičMusique:
Jiří BulisActeurs·trices:
Vlastimil Brodský, Marian Labuda, Miloš Kopecký, Raoul Schránil, Arnošt Goldflam, Jan Hartl, Miroslav Donutil, Břetislav Rychlík, Miloslav Maršálek, Oldřich Vlach, Ondřej Vetchý (plus)Acteurs·trices
Vlastimil Brodský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Zahrada (1974) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Hrdinové okamžiku (1961) (série)
Marian Labuda
État slovaque
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Sedem statočných budíkov (1975) (série)
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (série)
Miloš Kopecký
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Ctná paní Lucie (1972) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série) - acteur, guide
Raoul Schránil
Autriche-Hongrie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Arnošt Goldflam
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kancelář Blaník (2014) (série)
Večery Analogonu (2002) (série)
Tisícročná včela (1983) (série)
Jan Hartl
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Miroslav Donutil
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Labyrint (2015) (série)
České století (2013) (série)
Břetislav Rychlík
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (série)
Miloslav Maršálek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Oldřich Vlach
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Ondřej Vetchý
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ivan Jiřík
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Největší z Pierotů (1990) (série)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (série)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Bronislav Poloczek
Pologne
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Arabella (1980) (série)
Jana Synková
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Saturnin (1994) (série)
Křeček v noční košili (1987) (série)
Co teď a co potom? (1991) (série)
Miroslava Pleštilová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (série)
Ivan Vyskočil
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Záhada hlavolamu (1969) (série)
Josef Kemr
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Byli jednou dva písaři (1972) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Jiří Šperk
Meilleures séries :
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (série)
Jan Přeučil
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Zdeněk Mahdal
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Tři králové (1998) (série) - narrateur
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (série)