Réalisation:
František FilipPhotographie:
Jiří MacháněMusique:
Jiří SvobodaActeurs·trices:
Libuše Šafránková, Josef Abrhám, Viktor Preiss, Jana Preissová, Friedrich von Thun, Janette Rauch, Gedeon Burkhard, Oldřich Vízner, Květa Fialová (plus)Épisodes(12)
-
Dobyvatel (E01)
-
Duplikát (E02)
-
Intrika (E03)
-
Svatba (E04)
-
Výměna (E05)
-
Talisman (E06)
-
Nový začátek (E07)
-
Rozhodnutí (E08)
-
Hurá, žijeme (E09)
-
Úpadek (E10)
-
Dopis (E11)
-
Návrat (E12)
Acteurs·trices
Bohumil Klepl
Union soviétique
Meilleures séries :
Česká soda (1993) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Miroslav Zounar
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Tři spory (1981) (série)
Zlá krev (1986) (série)
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Antonín Hardt
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Judita Čeřovská
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Náhrdelník (1992) (série)
Raoul Schránil
Autriche-Hongrie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Jakub Kohl
Meilleures séries :
Atlantic Crossing (2020) (série)
Největší z Pierotů (1990) (série)
Draculův švagr (1996) (série)
Karolína Kubalová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Cirkus Humberto (1988) (série)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (série)
Náhrdelník (1992) (série)
Tomáš Hanák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Česká soda (1993) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Jaroslav Someš
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Náhrdelník (1992) (série)
Případy podporučíka Haniky (1989) (série)
Milan Riehs
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Stanislav Hájek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabella (1980) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Jiří Kaftan
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Největší z Pierotů (1990) (série)
Maigret (1991) (série)
Náhrdelník (1992) (série)
Miloš Rozhoň
Meilleures séries :
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Trojlístek (1990) (série)
Eva Trunečková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Náhrdelník (1992) (série)
Kateřina Frýbová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bakaláři (1972) (série)
My z konce světa (1975) (série)
Náhrdelník (1992) (série)
Valentina Thielová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Lena Birková
Union soviétique
Meilleures séries :
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Tři králové (1998) (série)
Bohumila Dolejšová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Dlouhá míle (1989) (série)
Vít Pešina
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
F. L. Věk (1970) (série)
Eduard Pavlíček
Autriche
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabella (1980) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)