Réalisation:
František FilipPhotographie:
Jiří MacháněMusique:
Jiří SvobodaActeurs·trices:
Libuše Šafránková, Josef Abrhám, Viktor Preiss, Jana Preissová, Friedrich von Thun, Janette Rauch, Gedeon Burkhard, Oldřich Vízner, Květa Fialová (plus)Épisodes(12)
-
Dobyvatel (E01)
-
Duplikát (E02)
-
Intrika (E03)
-
Svatba (E04)
-
Výměna (E05)
-
Talisman (E06)
-
Nový začátek (E07)
-
Rozhodnutí (E08)
-
Hurá, žijeme (E09)
-
Úpadek (E10)
-
Dopis (E11)
-
Návrat (E12)
Acteurs·trices
Jiří Lír
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Arabella (1980) (série)
Antonín Jedlička
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
La Petite Taupe (1957) (série)
Arabella (1980) (série)
Le Criquet (1978) (série)
Michaela Kuklová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Caraibi (1999) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Eliška Kuchařová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
Náhrdelník (1992) (série)
Yvetta Blanarovičová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Sanitka (1984) (série)
Pražský písničkář (1997) (série)
Miroslav Nohýnek
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Ivan Jiřík
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Největší z Pierotů (1990) (série)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (série)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Eva Tauchenová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Náhrdelník (1992) (série)
Případy podporučíka Haniky (1989) (série)
O zvířatech a lidech (1994) (série)
Bedřich Šetena
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Bakaláři (1972) (série)
Pan Tau (1971) (série)
Náhrdelník (1992) (série)
Bohuslav Čáp
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Ludmila Vostrčilová
Autriche-Hongrie
Meilleures séries :
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Jan Nemejovský
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Atlantic Crossing (2020) (série)
Charité (2017) (série)
Charles II : Le pouvoir et la passion (2003) (série)
Zuzana Skalická
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Zlá krev (1986) (série)
Simona Vrbická
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
Létající Čestmír (1983) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Gaston Šubert
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Les Misérables (2000) (série)
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (série)
Tereza Vokurková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Cirkus Humberto (1988) (série)
Náhrdelník (1992) (série)
Arnošt Proschek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kamarádi (1969) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Michaela Jílková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Náhrdelník (1992) (série)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (série)
Jiří Wohanka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Alice Aronová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Náhrdelník (1992) (série)