Interprètes:
Tereza Kostková (modérateur), Adéla Gondíková (modérateur), Aleš Cibulka (modérateur), Vasil Fridrich (modérateur), Regina Rázlová, Linda Rybová, Marek Adamczyk, Jana Stryková (plus)Interprètes
Iva Pazderková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tři holky jako květ (2014) (pièce de théâtre filmée)
Četnické humoresky (2001) (série)
Tři sestry (2010) (pièce de théâtre filmée)
Ivo Jahelka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Nejlepší trapasy (2013) (série)
Bastardi 2 (2011)
Roman Zach
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Metanol (2018) (téléfilm)
Srdce temnoty (2013) (pièce de théâtre filmée)
Opération Anthropoid (2016)
Vendula Pizingerová
Tchécoslovaquie
Sabina Laurinová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dívčí válka (1991) (pièce de théâtre filmée)
Galileo (2007) (pièce de théâtre filmée)
Lyžař v parném létě (1984) (téléfilm)
Jan Budař
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Stavrogin je ďábel (2005) (pièce de théâtre filmée)
Hořící keř (2013) (téléfilm)
Četnické humoresky (2001) (série)
Helena Vondráčková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Le Sortilège des trois lutins (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert)
Jan Jiráň
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Praha stověžatá (2016) (pièce de théâtre filmée)
Vraždy a něžnosti (1999) (téléfilm)
Sebevrah (1989) (pièce de théâtre filmée)
Lenka Vlasáková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ochránce (2021) (série)
Udělení milosti se zamítá (2002) (téléfilm)
Lea (1996)
Pavel Nový
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (téléfilm)
S tebou mě baví svět (1982)
Vanda Hybnerová
Tchécoslovaquie
Jan Šťastný
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Muž v pozadí (1995) (série)
Brouk v hlavě (2020) (pièce de théâtre filmée)
Le Piège (Il faut tuer Sekal) (1998)
Roman Vojtek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Volha (2023) (série)
Babylon (2002) (pièce de théâtre filmée)
Devatenáct klavírů (2008) (téléfilm)
Dana Batulková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Záhadná paní Savageová (1997) (téléfilm)
Četnické humoresky (2001) (série)
Trampoty pana Humbla (1997) (téléfilm)
Lukáš Hejlík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Polski film (2012)
Deníček moderního fotra (2021)
Marek Ztracený
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (concert)
Ilona Csáková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Karel Svoboda 80 (2018) (concert)
Marie Rottrová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (concert)
Marek Taclík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dukla 61 (2018) (téléfilm)
Brouk v hlavě (2002) (téléfilm)
Operace Silver A (2007) (téléfilm)
Radim Uzel
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (téléfilm)
Nejlepší trapasy (2013) (série)