Réalisation:
Jaroslav DudekScénario:
Ivan GarišPhotographie:
Josef PávekMusique:
Ladislav ŠtaidlActeurs·trices:
Josef Somr, Jiří Schmitzer, Tereza Brodská, Josef Vinklář, Zuzana Bydžovská, Jana Štěpánková, Jiřina Bohdalová, Alois Švehlík, Stella Zázvorková, Jaroslava Obermaierová, Zdeněk Řehoř (plus)Épisodes(6)
-
Noční chodec (E01)
-
Zlaté víkendy (E02)
-
Veronika a páv (E03)
-
Král se zlobí (E04)
-
Přepadení (E05)
-
Neznámá kráska a myslitel (E06)
Acteurs·trices
Jiří Klem
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Dalimil Klapka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Saturnin (1994) (série)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Libuše Štědrá
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Lékárníkových holka (1996) (série)
Stanislav Aubrecht
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bakaláři (1972) (série)
Dlouhá bílá stopa (1982) (série)
Případ pro zvláštní skupinu (1989) (série)
Karel Augusta
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Byli jednou dva písaři (1972) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Arabella (1980) (série)
Stanislava Bartošová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Návštěvníci (1983) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Fantom operety (1970) (série)
Ilona Jirotková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
F. L. Věk (1970) (série)
Pan Tau (1971) (série)
Novinárske rozprávky (1977) (série)
Klára Jirsáková
Meilleures séries :
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (série)
Milan Klacek
Meilleures séries :
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Malý pitaval z velkého města (1982) (série)
Karel Polišenský
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Arabella (1980) (série)
Arnošt Proschek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kamarádi (1969) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Ludmila Vostrčilová
Autriche-Hongrie
Meilleures séries :
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Miriam Kantorková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Bronzová spirála (1988) (série)
Valentina Thielová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Mirko Musil
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Česká soda (1993) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Václav Kotva
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Antonín Jedlička
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
La Petite Taupe (1957) (série)
Arabella (1980) (série)
Le Criquet (1978) (série)
Vlastimil Bedrna
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Arabella (1980) (série)
Gagman (1987) (série)
Otto Šimánek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Marcela Martínková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Křeček v noční košili (1987) (série)
Rozsudek (1970) (série)