Musique:
Karel SvobodaActeurs·trices:
Tomáš Krejčíř, Klára Jandová, Dana Morávková, Jan Kačer, Lenka Termerová, Jan Révai, Simona Krainová, Milena Steinmasslová, Vlastimil Zavřel (plus)Acteurs·trices
Tomáš Krejčíř
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Napoléon (2002) (série)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (série)
Arrowsmith (1997) (série)
Klára Jandová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Co teď a co potom? (1991) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Dana Morávková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Božena (2021) (série)
Jan Kačer
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Rapl (2016) (série)
Lenka Termerová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Arabella (1980) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jan Révai
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Rapl (2016) (série)
Sex O'Clock (2023) (série)
Volha (2023) (série)
Simona Krainová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kapitán Exner (2017) (série)
Dokonalý svět (2010) (série)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)
Milena Steinmasslová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Face au doute (2022) (série)
Vlastimil Zavřel
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Česká soda (1993) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabella (1980) (série)
Martin Zounar
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Zlá krev (1986) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Jarmila Vlčková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Jakub Prachař
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
sKORO NA mizině (2020) (série)
Vyšehrad (2016) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Petra Špindlerová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Ochránce (2021) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Jana Altmannová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Marian Labuda
État slovaque
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Sedem statočných budíkov (1975) (série)
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (série)
Filip Čáp
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (série)
Atentát (2015) (série)
Mahulena Bočanová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Muž v pozadí (1995) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Valérie Zawadská
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Saturnin (1994) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Saša Rašilov nejml.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Labyrint (2015) (série)
Napoléon (2002) (série)
Žaneta Fuchsová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Létající Čestmír (1983) (série)
Bakaláři (1972) (série)