Réalisation:
Hynek BočanScénario:
Jiří MelíšekPhotographie:
Saša Rašilov ml.Musique:
Milan BaginskýActeurs·trices:
Miloš Kopecký, Jiří Bartoška, Karel Heřmánek, Ladislav Mrkvička, Jiří Sovák, Josef Kemr, Karel Augusta, František Husák, Václav Sloup (plus)Épisodes(6)
-
Václav Babinský (E01)
-
Šobri Jožka (E02)
-
Jan Jiří Grasel (E03)
-
Schinderhannes (E04)
-
Róža Šándor (E05)
-
Trestanec Salvador (E06)
Acteurs·trices
Jiří Lábus
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Česká soda (1993) (série)
Arabella (1980) (série)
Ladislav Gerendáš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Saturnin (1994) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Vladimír Dlouhý
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabella (1980) (série)
Zlá krev (1986) (série)
Martin Stropnický
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Josef Abrhám
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
O zvířátkách pana Krbce (1977) (série)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
Svatopluk Beneš
Autriche-Hongrie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Ivan Vyskočil
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Záhada hlavolamu (1969) (série)
Ljuba Krbová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Václav Mareš
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabella (1980) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Antonín Molčík
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Létající Čestmír (1983) (série)
Dlouhá míle (1989) (série)
Roman Skamene
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Jiří Růžička ml.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabella (1980) (série)
Gagman (1987) (série)
Roman Hemala
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Saturnin (1994) (série)
Miloslav Štibich
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Křeček v noční košili (1987) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Vilém Besser
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ctná paní Lucie (1972) (série)
Adam a Eva (1984) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Adolf Filip
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Miloš Vávra
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
Miriam Kantorková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Bronzová spirála (1988) (série)
Jiří Pleskot
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Svatopluk Skládal
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Arabella (1980) (série)