Scénario:
Zuzana Dzurindová, Lucie Konečná, Vendula Hlásková, Lucie Konášová, Magda Wdowyczynová (plus)Musique:
Tadeáš VěrčákActeurs·trices:
Petr Havránek, Rosalie Malinská, Tereza Těžká, Roman Štabrňák, Patricie Pagáčová, Martin Zounar, Lukáš Hejlík, Mahulena Bočanová, Robert Jašków, Markéta Děrgelová, Michaela Badinková (plus)Épisodes(16)
-
V nebi jsem ho neviděl (S19E01)
-
Někdo, koho znám (S19E02)
-
Zprávy z Mexika (S19E03)
-
Budulínek (S19E04)
-
Sbohem, Čestmíre (S19E05)
-
Slib, že neutečeš (S19E06)
-
Naposledy (S19E07)
-
Bude to tak lepší (S19E08)
-
Jen tak spolu (S19E09)
-
Budu tu s tebou (S19E10)
-
Jako dřív (S19E11)
-
Tango Argentino (S19E12)
-
Zika útočí (S19E13)
-
Vítej doma, Čestmíre (S19E14)
-
"O" jako Ondra (S19E15)
-
Budu čekat (S19E16)
Acteurs·trices
Petr Havránek
Meilleures séries :
Ulice (2005) (série)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)
Rosalie Malinská
Meilleures séries :
Pan profesor (2021) (série)
Kriminálka Kraj (2022) (série)
Šéfka (2022) (série)
Tereza Těžká
Tchéquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Zrádci (2020) (série)
Roman Štabrňák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Rapl (2016) (série)
Spravedlnost (2017) (série)
Patricie Pagáčová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
O mě se neboj (2022) (série)
Iveta (2022) (série)
Martin Zounar
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Zlá krev (1986) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Lukáš Hejlík
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Terapie (2011) (série)
Dobrá čtvrť (2005) (série)
Mahulena Bočanová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Muž v pozadí (1995) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Robert Jašków
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
Labyrint (2015) (série)
Markéta Děrgelová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Neviditelní (2014) (série)
Pan profesor (2021) (série)
Zločiny Velké Prahy (2021) (série)
Michaela Badinková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Za mestskými múrmi (1998) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Nejlepší trapasy (2013) (série)
Jiří Böhm
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Das Boot (2018) (série)
Un monde en feu (2019) (série)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (série)
Petr Rychlý
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
sKORO NA mizině (2020) (série)
Anča a Pepík (2017) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Zbigniew Czendlik
Pologne
Meilleures séries :
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)
Kristýna Mandousová
Tchéquie
Meilleures séries :
Jedna rodina (2022) (série)
Modrý kód (2017) (série)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)
Marek Buřval
Meilleures séries :
Stíny v mlze (2022) (série)
Specialisté (2017) (série)
Všechny moje lásky (2015) (série)
Natálie Stejskalová
Meilleures séries :
Specialisté (2017) (série)
Na vlnách Jadranu (2023) (série)
Slunečná (2020) (série)
Ondřej Plachetka
Meilleures séries :
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)
Klára Tomanová
Tchéquie
Meilleures séries :
Dvojka na zabití (2021) (série)
Jedna rodina (2022) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Dana Morávková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Božena (2021) (série)