Épisodes(39)
-
Výhra (S13E01)
-
Křeček (S13E02)
-
Včelař (S13E03)
-
Mama, ja chcem bračeka (S13E04)
-
Sused (S13E05)
-
Čertove volky (S13E06)
-
Věštkyně (S13E07)
-
Vrátný (S13E08)
-
Štěstí (S13E09)
-
Divočák (S13E10)
-
Džínsy (S13E11)
-
Brigáda (S13E12)
-
Klíče (S13E13)
-
Chata morgána (S13E14)
-
Popelka (S13E15)
-
Poslíčkové (S13E16)
-
Lyže (S13E17)
-
Vagóny a ptáci (S13E18)
-
Náš zlepšovateľ (S13E19)
-
Môj strýko Edison (S13E20)
-
Nefunguje (S13E21)
-
Kufr (S13E22)
-
Teta (S13E23)
-
Ping – Pong (S13E24)
-
Hájovna (S13E25)
-
Světáci (S13E26)
-
Jako tenkrát (S13E27)
-
Kufr (S13E28)
-
Kdyby všichni chlapi světa (S13E29)
-
Kapesníček (S13E30)
Acteurs·trices
Radka Stupková
Tchécoslovaquie
Milan Mach
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Jana Dítětová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bakaláři (1972) (série)
České pohádky (1968) (série)
Rodina Bláhova (1959) (série)
Alena Vránová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Chalupáři (1975) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Miloslav Štibich
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Křeček v noční košili (1987) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Svatopluk Matyáš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ctná paní Lucie (1972) (série)
Der Ochsenkrieg (1987) (série)
Petr Vaněk
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Miloslav Čížek
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Karel Bartoň
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Kamenný řád (1975) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Arnošt Borovec
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kamenný řád (1975) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Haldy (1973) (série)
Stanislav Šárský
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Lajna (2017) (série)
Kamenný řád (1975) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Ingrid Trněná
Meilleures séries :
Bakaláři (1972) (série)
Miroslav Hruška
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Miroslav Horák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kamenný řád (1975) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Haldy (1973) (série)
Veronika Žilková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Česká soda (1993) (série)
Ochránce (2021) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Roman Luknár
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Hniezdo (2020) (série)
České století (2013) (série)
Dušan Szabó
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Mesto tieňov (2008) (série)
Klamstvo (2023) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Ivan Vojtek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Labyrint (2015) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Marie-Thérèse d'Autriche (2017) (série)
Eliška Müllerová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bakaláři (1972) (série)
Dnes večer hrám ja (1988) (série)
Mário Konstantinidis
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bakaláři (1972) (série)
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (série)