Réalisation:
Tomáš SvobodaPhotographie:
Jan ČuříkMusique:
Petr HapkaActeurs·trices:
Laďka Kozderková, Luděk Sobota, Karel Augusta, Petr Svojtka, Ivan Vyskočil, Milan Lasica, Július Satinský, Zdeněk Dítě, Míla Myslíková (plus)Acteurs·trices
Pavel Bobek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Česká soda (1998)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Le Cri du papillon (1990)
Zuzana Burianová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Mon cher petit Village (1985)
Fantom Morrisvillu (1966)
Jehla (1982) (téléfilm)
Aťka Janoušková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Amadeus (1984)
Ať žijí duchové! (1977)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (téléfilm)
Jana Kratochvílová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Trhák (1980)
Straka v hrsti (1983)
Vladimír Mišík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Čas je mý Kuře v hodinkách (2019) (concert)
Marta Kubišová 1990 (1990) (concert)
Hodinářova svatební cesta korálovým mořem (1979)
Věra Nerušilová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Smrt černého krále (1971)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Hláska (1987) (téléfilm)
Miroslav Paleček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Poločas štěstí (1984)
Schůzka se stíny (1982)
Malinový koktejl (1982)
Naďa Urbánková
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
A l'orée de la forêt (1976)
Alouettes, le fil à la patte (1969)
Trains étroitement surveillés (1966)
Miluše Voborníková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Lev je v ulicích (1972) (téléfilm)
Miláček (1972) (téléfilm)
O ševci Matějovi (1973) (téléfilm)
Milena Zahrynowská
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Jo limonade (1964)
Un cas pour un bourreau débutant (1969)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (téléfilm)
Slávka Hamouzová
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Poslušně hlásím (1957)
Půlpenny (1974) (téléfilm)
Olga Buzková
Meilleurs films :
Hodinářova svatební cesta korálovým mořem (1979)
Schüsse in Marienbad (1973)
Le Corps de Diane (1969)
Dana Horáková
Meilleurs films :
Adèle n'a pas encore dîné (1978)
Hodinářova svatební cesta korálovým mořem (1979)
Rytmus 1934 (1980)
Jana Kittnarová-Čižinská
Meilleurs films :
Noc na Karlštejně (1973)
Dáma na kolejích (1966)
Hodinářova svatební cesta korálovým mořem (1979)
Jana Klocová
Meilleurs films :
Hodinářova svatební cesta korálovým mořem (1979)
Le Corps de Diane (1969)
Věra Kramešová
Meilleurs films :
Le Neuvième Coeur (1978)
Trhák (1980)
Šest černých dívek aneb Proč zmizel Zajíc? (1969)
Eva Polášková
Meilleurs films :
Slasti Otce vlasti (1969)
Flirt se slečnou Stříbrnou (1969)
Hodinářova svatební cesta korálovým mořem (1979)
Ivana Suchá
Meilleurs films :
Noc na Karlštejně (1973)
Concert de fin d'été (1979)
Svatá hříšnice (1970)
Karel Engel
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Jo limonade (1964)
Adèle n'a pas encore dîné (1978)
Miroslav Jíra
Meilleurs films :
Adèle n'a pas encore dîné (1978)
Signum laudis (1980)
Ať žijí duchové! (1977)