Musique:
Jiří ChlumeckýActeurs·trices:
Hana Vagnerová, Robert Jašków, Jan Dolanský, Pavel Zedníček, Jan Novotný, Zuzana Bydžovská, Martin Sitta, Michal Slaný, Miluše Bittnerová (plus)Épisodes(16)
-
Volavka (E01)
-
Hyena (E02)
-
Hadí střela (E03)
-
Sedmý den (E04)
-
Tři králové (E05)
-
Smrt policajta (E06)
-
Únosy (E07)
-
Řezníci (E08)
-
Král je mrtev (E09)
-
Ruská spojka (E10)
-
Osamělá mise (E11)
-
Pašeráci (E12)
-
Válka gangů (E13)
-
Loupež století (E14)
-
Korunní svědek (E15)
-
Vysoká hra (E16)
Acteurs·trices
Daniel Svoboda
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kukačky (2021) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Michal Pavlata
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Česká soda (1993) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Okresní přebor (2010) (série)
Maroš Kramár
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Lajna (2017) (série)
Alžbetin dvor (1986) (série)
Život bez konca (1982) (série)
Vladimír Kratina
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Jiří Korn
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Expozitura (2009) (série)
Špačkovi v síti času (2013) (série)
Reportérka (2015) (série)
Lucie Zedníčková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Saturnin (1994) (série)
Největší z Pierotů (1990) (série)
Alice Šnirychová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Tři králové (1998) (série)
Černí andělé (2001) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Jiří Kodeš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Černí andělé (2001) (série)
Miroslav Hrabě
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Expozitura (2009) (série)
Zločiny Velké Prahy (2021) (série)
Hraběnky (2007) (série)
Radek K. Vysoudil
Meilleures séries :
Expozitura (2009) (série)
Reportérka (2015) (série)
Nemocnice na kraji města - nové osudy (2008) (série)
Roman Blumaier
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Lajna (2017) (série)
Labyrint (2015) (série)
Expozitura (2009) (série)
Marek Němec
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Labyrint (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Jiří Kout
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Rédl (2018) (série)
Táta v nesnázích (2023) (série)
Expozitura (2009) (série)
Barbora Obozněnková
Meilleures séries :
Expozitura (2009) (série)
4teens (2011) (série)
Proč bychom se netopili (2009) (série)
Zdeněk Maryška
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Tři králové (1998) (série)
Martin Pechlát
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Okresní přebor (2010) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Rédl (2018) (série)
Renata Visnerová-Prokopová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Expozitura (2009) (série)
Polda (2016) (série)
Zbyněk Fric
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Rapl (2016) (série)
Tři králové (1998) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Radek Žák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Matematika zločinu (2023) (série)
Arrowsmith (1997) (série)
Roman Zach
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Svět pod hlavou (2017) (série)
Třídní schůzka (2021) (série)
Černí andělé (2001) (série)