Proč bychom se netopili
Réalisation:
Petr NikolaevPhotographie:
Martin DubaActeurs·trices:
Lukáš Vaculík, Markéta Děrgelová, Václav Rašilov, Markéta Štechová, Radek Zima, Tereza Kostková, Jiří Ployhar ml., Zuzana Kajnarová, Branislav Polák, Kateřina Janečková, Arnošt Goldflam (plus)Acteurs·trices
Lukáš Vaculík
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ochránce (2021) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Markéta Děrgelová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Neviditelní (2014) (série)
Pan profesor (2021) (série)
Zločiny Velké Prahy (2021) (série)
Václav Rašilov
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Večery Analogonu (2002) (série)
Černí andělé (2001) (série)
Markéta Štechová
Meilleures séries :
Proč bychom se netopili (2009) (série)
Redakce (2004) (série)
Radek Zima
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Nadměrné maličkosti (2004) (série)
Proč bychom se netopili (2009) (série)
Temný Kraj (2017) (série)
Tereza Kostková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Jiří Ployhar ml.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Zuzana Kajnarová
Tchécoslovaquie
Branislav Polák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Konec velkých prázdnin (1996) (série)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (série)
Snowboarďáci (2005) (série)
Kateřina Janečková
Tchécoslovaquie
Arnošt Goldflam
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kancelář Blaník (2014) (série)
Večery Analogonu (2002) (série)
Tisícročná včela (1983) (série)
Petr Lněnička
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Markéta Coufalová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
České století (2013) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Místo nahoře (2004) (série)
Karel Urbánek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Perla Kotmelová
Meilleures séries :
Živé terče (2019) (série)
Dáma a Král (2017) (série)
Proč bychom se netopili (2009) (série)
Karel Zima
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Labyrint (2015) (série)
České století (2013) (série)
Jiří Král
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Michal Przebinda
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Stíny v mlze (2022) (série)
O ztracené lásce (2002) (série)
Stanislava Jachnická
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Chlap (2022) (série)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (série)
Soukromé pasti (2008) (série)
Martin Dusbaba
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Rapl (2016) (série)
Dáma a Král (2017) (série)