Réalisation:
Juraj HerzScénario:
Hermína FrankováPhotographie:
Jiří MacháněMusique:
Michal PavlíčekActeurs·trices:
Viktor Preiss, Sandra Pogodová, Tereza Bebarová, Ladislav Trojan, Karel Greif, Jana Švandová, Jaromíra Mílová, Petr Rychlý, Tomáš Materna, Václav Helšus, Martin France, Vlastimil Harapes (plus)Acteurs·trices
Viktor Preiss
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Scapinova šibalství (1980) (téléfilm)
Královský život otroka (1992) (téléfilm)
Sandra Pogodová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Blboun (2001) (pièce de théâtre filmée)
Un message ambigu sur la fin du monde (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (téléfilm)
Tereza Bebarová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Blboun (2001) (pièce de théâtre filmée)
Všichni moji blízcí (1999)
Četnické humoresky (2001) (série)
Ladislav Trojan
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Blboun (2001) (pièce de théâtre filmée)
Karel Greif
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Le Cri du papillon (1990)
Popel a hvězdy (1990) (téléfilm)
Všechny krásy života (1990) (téléfilm)
Jana Švandová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Brakýři (1983) (téléfilm)
Vracenky (1990)
Jaromíra Mílová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sluha dvou pánů (2010) (pièce de théâtre filmée)
Une vie (2023)
Ochránce (2021) (série)
Petr Rychlý
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Periferie (2017) (pièce de théâtre filmée)
Blboun (2001) (pièce de théâtre filmée)
Četnické humoresky (2001) (série)
Tomáš Materna
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Nevinné lži (2013) (série)
O kominickém učni a dceři cukráře (2007) (téléfilm)
Fotograf (2015)
Václav Helšus
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
La Vache (1993)
45 let Ypsilonky (2011) (pièce de théâtre filmée)
Martin France
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vrať se do hrobu! (1989)
Dlouhá míle (1989) (série)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (concert)
Vlastimil Harapes
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (téléfilm)
Marketa Lazarova (1967)
Jana Andresíková
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Světáci (1969)
La Plaisanterie (1968)
Kukačka v temném lese (1984)
Bronislav Poloczek
Pologne
Meilleurs films :
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Hotovo, konec! (2003) (pièce de théâtre filmée)
Smrt krásných srnců (1986)
Zdeňka Sajfertová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jako kníže Rohan (1983) (téléfilm)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Dana Homolová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
V erbu lvice (1994)
Ivo Niederle
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Těžká Barbora (1960) (pièce de théâtre filmée)
Kam slunce nechodí... (1971) (téléfilm)
Un carosse pour Vienne (1966)
Martin Zahálka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Gazdina roba (1992) (pièce de théâtre filmée)
Muž v pozadí (1995) (série)
Brouk v hlavě (2020) (pièce de théâtre filmée)
Zdeněk Pecháček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Lord of War (2005)
Mord (2024)
Zločin v Polné (2016) (téléfilm)
Jiří Knot
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)