Scénario:
Aleš UlmMusique:
Jaromír BoháčInterprètes:
Pavel Zedníček, Aleš Ulm, Jiří Sovák, Stella Zázvorková, Jan Skopeček, Lubomír Lipský st., Heidi Janků, Sabina Laurinová, Taťjana Medvecká, Ivo Pešák (plus)Interprètes
Lumír Olšovský
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Účastníci zájezdu (2006)
Hodina pravdy (2000) (téléfilm)
O pyšném panovníkovi (1998) (téléfilm)
Tereza Duchková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Genij vlasti (1998) (téléfilm)
Arrowsmith (1997) (série)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (téléfilm)
Jana Švandová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Brakýři (1983) (téléfilm)
Vracenky (1990)
Karel Svoboda
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Dáma na kolejích (1966)
Kulhavý ďábel (1968)
Josef Zíma
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
Balada z hadrů (1960) (pièce de théâtre filmée)
Princezna se zlatou hvězdou (1959)
Hana Křížková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dracula (1996) (pièce de théâtre filmée)
Mňága - Happy End (1996)
Monte Cristo (2002) (pièce de théâtre filmée)
Roman Vojtek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Volha (2023) (série)
Babylon (2002) (pièce de théâtre filmée)
Devatenáct klavírů (2008) (téléfilm)
Bára Munzarová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Operace Silver A (2007) (téléfilm)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Klára Jandová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
The Trial (1993)
O svatební krajce (2003) (téléfilm)
Thomas le fauconnier (2000)
Dana Morávková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Kouř (1990)
Jakub a jeho pán (2014) (pièce de théâtre filmée)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Jitka Zelenková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Karel Gott v Lucerně (1982) (concert)
Jolana Voldánová
Tchécoslovaquie
Richard Tesařík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Terrier Intime (1999)
Musíme si pomáhat (2000)
Tajemství (2007) (pièce de théâtre filmée)
Vladimír Tesařík
Tchécoslovaquie
Miroslav Moravec
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Mon cher petit Village (1985)
Brakýři (1983) (téléfilm)
Pozor, vizita! (1981)
Libuše Geprtová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Bratři Karamazovi (1981) (pièce de théâtre filmée)
V zámku a podzámčí (1981) (téléfilm)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (téléfilm)
Lubomír Kostelka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Těžká Barbora (1960) (pièce de théâtre filmée)
Balada z hadrů (1960) (pièce de théâtre filmée)
Chronique Morave (1968)
Pavel Trávníček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Trois noisettes pour Cendrillon (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)