Interprètes
Jitka Asterová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Mon cher petit Village (1985)
S tebou mě baví svět (1982)
Après l'hiver (2007)
Karel Gott
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
Devadesátky (2022) (série) - i.a.
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Andrea Verešová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Le Prince et moi (2004)
Perinbaba a dva svety (2023)
Špindl 2 (2019)
Petr Kotvald
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Hity 89 (1989) (concert)
Štěstí je krásná věc (2020)
Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016)
Světlana Nálepková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Povídka malostranská (1981) (téléfilm)
Zastretý farebný svet (1979) (téléfilm)
Hodinář (1988) (téléfilm)
Yvetta Blanarovičová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Vrať se do hrobu! (1989)
Travis (1996) (téléfilm)
Jan Tříska
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Král Lear (2003) (pièce de théâtre filmée)
The Elementary School (1991)
A l'orée de la forêt (1976)
Jan Hrušínský
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Merlin aneb Pustá zem (1988) (pièce de théâtre filmée)
Brouk v hlavě (2002) (téléfilm)
La Fille sur le balai (1971)
Ivana Gottová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Koncert Evy Urbanové a Karla Gotta v Lucerně 2010 (2010) (concert)
Zlata Adamovská
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
The Elementary School (1991)
Brouk v hlavě (2020) (pièce de théâtre filmée)
Brouk v hlavě (2002) (téléfilm)
Zuzana Bubílková
Tchécoslovaquie
Jan Kanyza
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (téléfilm)
Tomáš Klus
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Kazimír a Karolína (2010) (pièce de théâtre filmée)
Tajemství staré bambitky (2011) (téléfilm)
Hop nebo trop (2004) (série)
Pavel Liška
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
BrainStorm (2008) (téléfilm)
Le Retour de l'idiot (1999)
Bolek Polívka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Terrier Intime (1999)
The Elementary School (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Petr Štěpánek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Hamlet (1986) (pièce de théâtre filmée)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Noc pastýřů (1993) (téléfilm)
Jana Štěpánková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Přišel na večeři (1981) (pièce de théâtre filmée)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Na útěku (2012) (pièce de théâtre filmée)
Vladimíra Erbová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Bobule (2008)
Vraždy v kruhu (2015) (série)
Sráči (2011) (téléfilm)
Barbara Nesvadbová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Bestiář (2007)