Scénario:
Lucie KonášováPhotographie:
Antonín ChundelaMusique:
Michal PavlíčekActeurs·trices:
Leonard Stirský Hädler, Johana Krtičková, Alena Jakobová, Pavel Liška, Klára Issová, Tomáš Hanák, Vladimír Javorský, Miroslav Táborský (plus)Épisodes(16)
-
Velké prázdniny začínají (E01)
-
Vzhůru do Bezčasí (E02)
-
Dvěstěpětka mezi smrtelníky (E03)
-
Tatínek na objednávku (E04)
-
Zázraky na prodej (E05)
-
Jak opravit maminku (E06)
-
Bertík zasahuje (E07)
-
Zachraň se, kdo můžeš (E08)
-
Ředitel Bohumilius I. (E09)
-
Na útěku (E10)
-
Garibaldini v pyžamu (E11)
-
Cvikr sem, cvikr tam (E12)
-
To chce klid (E13)
-
Konečně zase spolu (E14)
-
A je to v kufru! (E15)
-
Kompas pro tatínka (E16)
Acteurs·trices
Martin Učík
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
České století (2013) (série)
Chlap (2022) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Josef Šebek
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Saturnin (1994) (série)
Oldřich Vlach
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Monika Žáková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Rapl (2016) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Oktopus (2023) (série)
Klára Apolenářová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Labyrint (2015) (série)
Soukromé pasti (2008) (série)
Jana Gýrová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ondřej Pšenička
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Charité (2017) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Špačkovi v síti času (2013) (série)
Václav Helšus
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Michal Solar
Meilleures séries :
Špačkovi v síti času (2013) (série)
Poste restante (2009) (série)
ONA A ON (2013) (série)
Petr Smyczek
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
To jsem z toho jelen (2000) (série)
Špačkovi v síti času (2013) (série)
Barbora Srncová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Labyrint (2015) (série)
Dana Marková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Svět pod hlavou (2017) (série)
Cirkus Bukowsky (2013) (série)
Pět let (2022) (série)
Lukáš Příkazký
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Okresní přebor (2010) (série)
Čtvrtá hvězda (2014) (série)
Ivan Tříska
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (série)
To jsem z toho jelen (2000) (série)
Otmar Brancuzský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Lenka Kubálková
Meilleures séries :
Zdivočelá země (1997) (série)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (série)
4teens (2011) (série)
Jiří Pecha
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Labyrint (2015) (série)
Ladislav Gerendáš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Saturnin (1994) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Stanislav Lehký
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Adéla Pristášová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Místo nahoře (2004) (série)
Špačkovi v síti času (2013) (série)
Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (série)