Épisodes(32)
-
Výbuch (S03E01)
-
Nejlepší kamarád (S03E02)
-
Seniorgympl s.r.o. (S03E03)
-
Překvápko pro starýho (S03E04)
-
Výsledky (S03E05)
-
Rozvod (S03E06)
-
Pomocník (S03E07)
-
Kikina (S03E08)
-
Dohazovači (S03E09)
-
Výsledky (S03E10)
-
Akce a reakce (S03E11)
-
Matylda (S03E12)
-
Odhalení (S03E13)
-
Prohra (S03E14)
-
Tři rozchody a jedna svatba (S03E15)
-
Přejdi Jordán (S03E16)
-
Nová éra (S03E17)
-
Poslední výstřel (S03E18)
-
Viróza (S03E19)
-
Helenka (S03E20)
-
Dlouhá noc (S03E21)
-
Ctirad a Šárka (S03E22)
-
Podraz (S03E23)
-
Trojka z chování (S03E24)
-
Dědictví (S03E25)
-
Milionář z tělocvičny (S03E26)
-
Škola zlomených srdcí (S03E27)
-
Dvě čárky (S03E28)
-
Horší už to nebude (S03E29)
-
Pohotovost (S03E30)
Acteurs·trices
Jordan Haj
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
1864 (2014) (série)
Až po uši (2014) (série)
Extraktoři (2023) (série)
Libuše Fanturová
Meilleures séries :
Poldové a nemluvně (2020) (série)
Černá sanitka (2008) (série)
Náměstíčko (2004) (série)
Jaroslav Vlach
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ochránce (2021) (série)
Josef Zýka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Václav Veselý
Tchéquie
Meilleures séries :
Zrádci (2020) (série)
První republika (2014) (série)
Polda (2016) (série)
Jarmil Škvrna
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Okresní přebor (2010) (série)
Vyšehrad (2016) (série)
Martin Preiss
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Tři králové (1998) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Lucie Chlumská
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Strážce duší (2005) (série)
Klára Cibulková
Tchécoslovaquie
Zdena Šubrtová
Meilleures séries :
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (série)
Anna Bazgerová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Face au doute (2022) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jana Radojčičová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Vojtěch Lavička
Meilleures séries :
Škoda lásky (2013) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Josef Hervert
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Labyrint (2015) (série)
František Skřípek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Perly (1978) (série)
České století (2013) (série)
Úsměvy světa (1969) (série)
Martina Macková
Meilleures séries :
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (série)
Václav Vašák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Filip Müller
Tchéquie
Meilleures séries :
Zdivočelá země (1997) (série)
Specialisté (2017) (série)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (série)
Jiří Weingärtner
Meilleures séries :
Knightfall (2017) (série)
Banáni (2023) (série)
Clona (2014) (série)
Oto Kovařík
Meilleures séries :
Ohnivý kuře (2016) (série)
Slunečná (2020) (série)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (série)