Případy 1. oddělení - Série 1 (2014) (saison)
Réalisation:
Dan WlodarczykPhotographie:
Richard ŘeřichaMusique:
Juraj DobrakovActeurs·trices:
Bolek Polívka, Ondřej Vetchý, Filip Blažek, Petr Stach, Miroslav Vladyka, Miroslav Hanuš, Igor Bareš, Zuzana Zlatohlávková, Petra Hřebíčková, Sabina Remundová, Roman Štabrňák (plus)Acteurs·trices
Bolek Polívka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Kancelář Blaník (2014) (série)
La Tante de Frankenstein (1987) (série)
Ondřej Vetchý
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Filip Blažek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Černí andělé (2001) (série)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Petr Stach
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Chaloupka na vršku (2006) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Miroslav Vladyka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Miroslav Hanuš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Face au doute (2022) (série)
Igor Bareš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Zuzana Zlatohlávková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Petra Hřebíčková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Rédl (2018) (série)
Sabina Remundová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Kukačky (2021) (série)
Létající Čestmír (1983) (série)
Roman Štabrňák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Rapl (2016) (série)
Spravedlnost (2017) (série)
Jarek Hylebrant
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dáma a Král (2017) (série)
Polda (2016) (série)
Antonie Talacková Barešová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Cirkus Bukowsky (2013) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Lukáš Melník
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Mamon (2015) (série)
Markéta Tanner
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Smysl pro tumor (2024) (série)
Eva Kodešová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Cirkus Bukowsky (2013) (série)
Hana Frejková
Grande-Bretagne
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Atlantic Crossing (2020) (série)
Zdeněk Palusga
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Oběti (1999) (série)
Jana Altmannová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Tereza Režnarová
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Charité (2017) (série)
Kapitán Exner (2017) (série)