Réalisation:
Vojtěch NouzákScénario:
Honza DědekMusique:
Xindl XInterprètes:
Honza Dědek (modérateur), Adam Mišík, Marek Eben, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Jakub Kohák, David Koller, Martha Issová (plus)Interprètes
Jitka Zelenková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Karel Gott v Lucerně (1982) (concert)
Anife Ismet Hassan-Vyskočilová
Bulgarie
Meilleurs films :
Boží pole s. r. o. (2006) (téléfilm)
Na Brusel, Vávro! Na Brusel! (2009) (pièce de théâtre filmée)
Jan Saudek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Fotograf (2015)
Kanárská spojka (1993)
Radek Holub
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
La Vache (1993)
Dámský krejčí (2012) (pièce de théâtre filmée)
Barbora Hrzánová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Hrdý Budžes (2003) (pièce de théâtre filmée)
Rok na vsi (1995) (pièce de théâtre filmée)
Racek (1996) (pièce de théâtre filmée)
Zdeněk Pohlreich
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Slunečná (2020) (série)
Barbora Mottlová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Gangster Ka (2015)
Gangster Ka: Afričan (2015)
Jue zhan shi shen (2017)
David Suchařípa
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Král Lear (2003) (pièce de théâtre filmée)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Les Misérables (2000) (série)
Adriana Sobotová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Le Temps des larbins (1989)
Blázni, vodníci a podvodníci (1980)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Luděk Sobota
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
45 let Ypsilonky (2011) (pièce de théâtre filmée)
Barbora Mudrová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sedmero krkavců (2015)
Oběti (1999) (série)
Zápisník alkoholičky (2024)
Nela Boudová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Kolya (1996)
Muž v pozadí (1995) (série)
Olga Lounová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dokonalá svatba (2010) (pièce de théâtre filmée)
Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)
Román pro ženy (2004)
Miroslav Etzler
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Rok na vsi (1995) (pièce de théâtre filmée)
Četnické humoresky (2001) (série)
Même les souris vont au paradis (2021)
Petr Jablonský
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tady hlídám já (2012)
Chyťte doktora (2007)
Andílek na nervy (2015)
Tereza Ramba
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Amerikánka Vol. 9: V dětském sanatoriu (2020) (pièce de théâtre filmée)
BrainStorm (2008) (téléfilm)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (pièce de théâtre filmée)
Matyáš Ramba
Tchécoslovaquie
Karel Dobrý
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Česká soda (1998)
Anne Frank (2001) (téléfilm)
Jana Švandová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Brakýři (1983) (téléfilm)
Vracenky (1990)