Musique:
Michal PavlíčekActeurs·trices:
Juraj Kukura, Robert Hájek, Ľubomír Paulovič, Tereza Brodská, Igor Bareš, Dušan Jamrich, Jan Bidlas, Jaroslav Stich, Marián Mitaš, Zuzana Ščerbová (plus)Épisodes(11)
-
Hračka (E01)
-
Výlet (E02)
-
Záskok (E03)
-
Hra o život (E04)
-
Dobrák od kosti (E05)
-
Svědek (E06)
-
Trpké vítězství (E07)
-
Obraz (E08)
-
Rodokmen (E09)
-
Závody se smrtí (E10)
-
Výstřel (E11)
Acteurs·trices
Jana Radojčičová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Lukáš Frlajs
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
The Tattooist of Auschwitz (2024) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Keby bolo keby (2009) (série)
Martin Bohadlo
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
České století (2013) (série)
Život je hra (2018) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Martin Nahálka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Tajné životy (2014) (série)
Doma na porádku (2012) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Zuzana Slavíková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Ivan Kočí
Meilleures séries :
Dáma a Král (2017) (série)
Bohéma (2017) (série)
Boží mlýny (2021) (série)
Jana Polášková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Soukromé pasti (2008) (série)
Lukáš Rous
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Lumír Olšovský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (série)
Přešlapy (2009) (série)
Trapasy (2007) (série)
Michal Slaný
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Václav Knop
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
Viktorie Čermáková
Tchécoslovaquie
Pavel Kříž
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
The Scarlet Pimpernel (1999) (série)
Labyrint (2015) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Ivan Letko
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
V tieni vlkov (1971) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Neporaziteľná Vilma (1976) (série)
Tomáš Pokorný
Slovaquie
Meilleures séries :
Kavej: Z východu na západ (2019) (série)
Inspektor Max (2018) (série)
Vdova (2014) (série)
Ester Geislerová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Nevinné lži (2013) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Krev zmizelého (2006) (série)
Miroslav Dubský
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Barbora Žilecká
Tchécoslovaquie
Šárka Kavanová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Dáma a Král (2017) (série)
Atentát (2015) (série)
Markéta Tanner
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Smysl pro tumor (2024) (série)