Réalisation:
Jakub SkalickýActeurs·trices:
Jiří Štědroň, Josef Laufer, Helena Vondráčková, Eva Pilarová, Karel Štědrý, Josef Zíma, Karel Gott, Jiří Černý, Vladimír Dvořák (i.a.), Waldemar Matuška (i.a.), Ljuba Hermanová (i.a.) (plus)Saisons(2) / Épisodes(10)
Acteurs·trices
Josef Kemr (i.a.)
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Byli jednou dva písaři (1972) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Zdeněk Dítě (i.a.)
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Gagman (1987) (série)
Gordana Miletić (i.a.)
Yougoslavie
Meilleures séries :
Don Matteo (2000) (série)
Ivana Pavlová (i.a.)
Tchécoslovaquie
Irena Kačírková (i.a.)
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bakaláři (1972) (série)
Úsměvy světa (1969) (série)
Třicet případů majora Zemana (1974) (série)
Jiřina Bohdalová (i.a.)
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pohádky z mechu a kapradí (1968) (série)
Taková normální rodinka (1971) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Radek Balaš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Slovácko sa nesúdí (1975) (série)
Jana Brejchová (i.a.)
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
F. L. Věk (1970) (série)
Jan Hammer Jr.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Miami Vice - Deux flics à Miami (1984) (série)
Darek Vostřel (i.a.)
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Robot Emil (1960) (série)
Klapzubova jedenáctka (1968) (série)
Josef Somr (i.a.)
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Byli jednou dva písaři (1972) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Zdenek Merta
Tchécoslovaquie
Erik Pardus (i.a.)
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Felix Slováček (i.a.)
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Čechovi (2019) (série)
Juraj Kukura (i.a.)
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Via Mala (1985) (série)
Straty a nálezy (1974) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Milan Drobný (i.a.)
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Stopy života (2013) (série)
Ladislav Smoljak (i.a.)
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pražský student (1991) (série)
Petr Čepek (i.a.)
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Jiřina Jirásková (i.a.)
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Zahrada (1974) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Milan Lasica
État slovaque
Meilleures séries :
Saturnin (1994) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
La Tante de Frankenstein (1987) (série)