Modrý kód - Série 2 (2017) (saison)
Réalisation:
Jaromír PolišenskýPhotographie:
Filip SandersMusique:
Dominik RenčActeurs·trices:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, David Gránský, Marika Procházková, Ondřej Rychlý, Petr Konáš, Sandra Nováková, Lenka Termerová, Jan Urban, Roman Skamene (plus)Acteurs·trices
Sabina Laurinová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Marek Němec
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Labyrint (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Igor Chmela
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Face au doute (2022) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Jiří Štěpnička
Grande-Bretagne
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
David Gránský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Marika Procházková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Okresní přebor (2010) (série)
Vodník (2019) (série)
Trpaslík (2017) (série)
Ondřej Rychlý
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Trapasy (2007) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Petr Konáš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Zdivočelá země (1997) (série)
Duch (2022) (série)
Policie Modrava (2011) (série)
Sandra Nováková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Kancelář Blaník (2014) (série)
Lenka Termerová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Arabella (1980) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jan Urban
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Roman Skamene
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Kateřina Holánová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Ivo Novák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Génie (2017) (série)
Ochránce (2021) (série)
Radek Jiříček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Spravedlnost (2017) (série)
Táta v nesnázích (2023) (série)
Barbora Vacková
Meilleures séries :
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Modrý kód (2017) (série)
Jan Španbauer
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
#martyisdead (2019) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Adam Langer
Tchéquie
Meilleures séries :
Totems (2022) (série)
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (série)
Pan profesor (2021) (série)
Pavel Hasmuk
Meilleures séries :
Místo zločinu Ostrava (2020) (série)
Bohéma (2017) (série)
Znamení koně (2011) (série)
Irena Hrubá
Meilleures séries :
Kriminálka Anděl (2008) (série)
1. MISE (2021) (série)
Modrý kód (2017) (série)