Épisodes(25)
-
Zlaté časy (S04E01)
-
Dům u řeky (S04E02)
-
Doba ledová (S04E03)
-
Otázka cti (S04E04)
-
Fair Trade (S04E05)
-
Párty (S04E06)
-
Zanzibar (S04E07)
-
Bratři (S04E08)
-
Motýl (S04E09)
-
Bažina (S04E10)
-
Malinin případ (S04E11)
-
Můj dům, můj hrad (S04E12)
-
Umlčen (S04E13)
-
Tři ženy (S04E14)
-
Starý přítel (S04E15)
-
Lucy (S04E16)
-
Nastavený čas (S04E17)
-
Výlet s Emou (S04E18)
-
Z dobré rodiny (S04E19)
-
Bóža (S04E20)
-
Pod maskou (S04E21)
-
Lži (S04E22)
-
Tekuté zlato (S04E23)
-
Domove, sladký domove (S04E24)
-
V přímém přenosu (S04E25)
Acteurs·trices
Matěj Nechvátal
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případ Roubal (2021) (série)
Pět mrtvých psů (2016) (série)
Místo zločinu Ostrava (2020) (série)
Martina Babišová
Tchéquie
Meilleures séries :
Normal People (2020) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Carnival Row (2019) (série)
Hana Baroňová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Dáma a Král (2017) (série)
Hvězdy nad hlavou (2021) (série)
Ondřej Nosálek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Svět pod hlavou (2017) (série)
Osada (2021) (série)
Neviditelní (2014) (série)
Lukáš Langmajer
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Okresní přebor (2010) (série)
Setkání s hvězdou (2011) (série)
Vinaři (2014) (série)
Jiří Kocman
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Škoda lásky (2013) (série)
Specialisté (2017) (série)
Po hlavě (2020) (série)
Lukáš Rous
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Beáta Kaňoková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Génie (2017) (série)
Zlatá labuť (2023) (série)
Dáma a Král (2017) (série)
Daniel Mavrov
Tchéquie
Meilleures séries :
Herec (2020) (série)
Lajna (2017) (série)
Un monde en feu (2019) (série)
Petr Franěk
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Okresní přebor (2010) (série)
Herec (2020) (série)
Helena Korejtková
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Petr Vršek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Svět pod hlavou (2017) (série)
Labyrint (2015) (série)
Rédl (2018) (série)
Tomáš Petřík
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Face au doute (2022) (série)
Dáma a Král (2017) (série)
Ctirad Götz
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Herec (2020) (série)
Patrick Markes
Tchéquie
Meilleures séries :
Vzteklina (2018) (série)
Mythes et croyances (2017) (série)
Šéfka (2022) (série)
Milan Enčev
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Ochránce (2021) (série)
Rapl (2016) (série)
Rozálie Havelková
Tchéquie
Meilleures séries :
Single Lady (2017) (série)
Specialisté (2017) (série)
Anatomie života (2021) (série)
Anna Randárová
Tchéquie
Meilleures séries :
Docent (2023) (série)
Místo zločinu Ostrava (2020) (série)
Specialisté (2017) (série)
Tomáš Dalecký
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Ochránce (2021) (série)
Osada (2021) (série)
Kamila Špráchalová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)