Épisodes(25)
-
Zlaté časy (S04E01)
-
Dům u řeky (S04E02)
-
Doba ledová (S04E03)
-
Otázka cti (S04E04)
-
Fair Trade (S04E05)
-
Párty (S04E06)
-
Zanzibar (S04E07)
-
Bratři (S04E08)
-
Motýl (S04E09)
-
Bažina (S04E10)
-
Malinin případ (S04E11)
-
Můj dům, můj hrad (S04E12)
-
Umlčen (S04E13)
-
Tři ženy (S04E14)
-
Starý přítel (S04E15)
-
Lucy (S04E16)
-
Nastavený čas (S04E17)
-
Výlet s Emou (S04E18)
-
Z dobré rodiny (S04E19)
-
Bóža (S04E20)
-
Pod maskou (S04E21)
-
Lži (S04E22)
-
Tekuté zlato (S04E23)
-
Domove, sladký domove (S04E24)
-
V přímém přenosu (S04E25)
Acteurs·trices
Václav Liška
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Labyrint (2015) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Igor Ondříček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Mamon (2015) (série)
Ivo Novák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Génie (2017) (série)
Ochránce (2021) (série)
Martin Janouš
Meilleures séries :
Mamon (2015) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
České století (2013) (série)
Tomáš Borůvka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Manželská tonutí (1996) (série)
O mě se neboj (2022) (série)
Jindřich Hrdý
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
F. L. Věk (1970) (série)
Kamarádi (1969) (série)
Pavel Richta
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Specialisté (2017) (série)
Slunečná (2020) (série)
Lena Škoricová
Meilleures séries :
Specialisté (2017) (série)
Jan Kozák
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (série)
Specialisté (2017) (série)
Petra Kosková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Profesor T. (2018) (série)
Specialisté (2017) (série)
Lukáš Burian
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Za oponou (2019) (série)
Dobrá čtvrť (2005) (série)
Místo zločinu Ostrava (2020) (série)
Adam Slezák
Meilleures séries :
Specialisté (2017) (série)
Modrý kód (2017) (série)
Anna Brázdilová
Meilleures séries :
Sever (2019) (série)
Specialisté (2017) (série)
Anna Klausnerová
Meilleures séries :
Rapl (2016) (série)
Specialisté (2017) (série)
Ulice (2005) (série)
Vladimír T. Gottwald
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
První republika (2014) (série)
Jiří Böhm
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Das Boot (2018) (série)
Un monde en feu (2019) (série)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (série)
Irma Novichková
Meilleures séries :
Polda (2016) (série)
Specialisté (2017) (série)
Miroslav Chýle
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Pět mrtvých psů (2016) (série)
Anastázie Landová
Meilleures séries :
Specialisté (2017) (série)
Kristýna Leichtová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Tři tygři (2019) (série)
Sex O'Clock (2023) (série)
Soukromé pasti (2008) (série)