Réalisation:
Jaromil JirešPhotographie:
Jaroslav KučeraMusique:
Zdeněk PololáníkActeurs·trices:
Miloš Kopecký, Táňa Fischerová, Ota Sklenčka, Petr Čepek, Vladimír Tesař, Milan Klásek, Jana Dítětová, Věra Kubánková, Zora Polanová (plus)Acteurs·trices
Miloš Kopecký
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
Dům na nebesích (1984) (pièce de théâtre filmée)
Byl jednou jeden král... (1954)
Táňa Fischerová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Operace Silver A (2007) (téléfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Záchvěv strachu (1984)
Ota Sklenčka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Vajíčko (1968) (téléfilm)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Petr Čepek
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
The Elementary School (1991)
Mon cher petit Village (1985)
Revizor (1971) (pièce de théâtre filmée)
Vladimír Tesař
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Prodloužený čas (1984)
Milan Klásek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Cyrano z Bergeracu (1986) (pièce de théâtre filmée)
Král Krysa (1979) (pièce de théâtre filmée)
Dům na nebesích (1984) (pièce de théâtre filmée)
Jana Dítětová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (téléfilm)
Věra Kubánková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
La Planète sauvage (1973)
Válka vypukne po přestávce (1978) (pièce de théâtre filmée)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Zora Polanová
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Qui veut tuer Jessie ? (1966)
Čintamani & podvodník (1964)
Prodloužený čas (1984)
Vladimír Hlavatý
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Monsieur principe supérieur (1960)
Přišel na večeři (1981) (pièce de théâtre filmée)
Commando à Prague (1964)
Ladislav Matějček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Prodloužený čas (1984)
Kníže Václav (1995) (téléfilm)
Karel Hynek Mácha (1982) (téléfilm)
Arnošt Faltýnek
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Commando à Prague (1964)
Věc Makropulos (1970) (pièce de théâtre filmée)
Miroslava Vydrová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Prodloužený čas (1984)
Sestřičky (1983)
Renata Volfová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Fešák Hubert (1984)
Prodloužený čas (1984)
Něco je ve vzduchu (1980)
Jindra Bartošová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Prodloužený čas (1984)
Zastihla mě noc (1985)
Leť, ptáku, leť! (1978)
Monika Kristová
Meilleurs films :
Faunovo velmi pozdní odpoledne (1983)
Prodloužený čas (1984)
Katapult (1983)
Kateřina Frýbová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Případ Platfus (1985) (téléfilm)
Hejtman z Kopníku (1983) (pièce de théâtre filmée)
Jiří Knot
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Stanislav Lehký
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Devadesátky (2022) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Noc rozhodnutí (1993) (téléfilm)
Jiří Rumpík
Meilleurs films :
Prodloužený čas (1984)
Život a smrt malíře Petra Jana B. (1986) (téléfilm)
Stín smrtihlava (2012) (téléfilm)