Russie,
2015, 24 h
(Durée : 45 min)
Réalisation:
Олег ЛаринScénario:
Andrey TumarkinMusique:
Vitaliy MukanyaevActeurs·trices:
Игорь Иванов, Andrey Chubchenko, Анна Табанина, Sergey Blednykh, Andrey Lyovin, Maksim Pavlov, Валентина Коровникова, Олег Куликов (plus)Épisodes(32)
-
Pjatnica (S03E01)
-
Ošejnik (S03E02)
-
Diplom (S03E03)
-
Kak zarabotať děňgi v Tomilinske (S03E04)
-
Prestuplenija i nakazanija (S03E05)
-
Istočnik informacii (S03E06)
-
Blagije namerenija (S03E07)
-
Cena svobody (S03E08)
-
Zaděržanije (S03E09)
-
Razborka (S03E10)
-
Rasšifrovka (S03E11)
-
Predloženije (S03E12)
-
Pravilnoje rešenije (S03E13)
-
Rutina (S03E14)
-
Menšaja iz vsech problem (S03E15)
-
Prošloje i nastojaščeje (S03E16)
-
Postupok (S03E17)
-
Ně predstavljajecja vozmožnym (S03E18)
-
Pjatoje okťabrja (S03E19)
-
Eto moj gorod (S03E20)
-
Točka něvozvrata (S03E21)
-
Užin (S03E22)
-
Posadka (S03E23)
-
Otsutstvije dokazatělstv (S03E24)
-
Staraja těma (S03E25)
-
Veriť nělzja nikomu (S03E26)
-
Děvjať dněj (S03E27)
-
Obeščanije (S03E28)
-
Slaboje mesto (S03E29)
-
Sdělka (S03E30)
Acteurs·trices
Kirill Rubtsov
Meilleures séries :
Jekatěrina (2014) (série)
Kuchňa (2012) (série)
Les 7 Salopards (2010) (série)
Dmitriy Sutyrin
Union soviétique
Meilleures séries :
Admiral (2009) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Игорь Головин
Union soviétique
Meilleures séries :
Jekatěrina (2014) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Олег Попов
Meilleures séries :
Velikaja (2015) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Elizaveta Karnaukh
Russie
Andrey Balashov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Gennadiy Smirnov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Velikaja (2015) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Pavel Goncharov
Allemagne de l'Est
Viktor Tatarskiy
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Yuriy Utkin
Union soviétique
Meilleures séries :
Ladoga (2014) (série)
Jekatěrina (2014) (série)
Dostoïevski (2011) (série)
Aleksandr Karpukhov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Sergey Malyugov
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Kladko
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksey Shutov
Union soviétique
Meilleures séries :
Chožděnije po mukam (2017) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Ivanov
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Yuriy Sazonov
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Dmitriy Gudim
Union soviétique
Meilleures séries :
Chožděnije po mukam (2017) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Oleg Zhilin
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Pyotr Smirnov
Union soviétique
Stepan Pivkin
Meilleures séries :
Dostoïevski (2011) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)