Épisodes(32)
-
Vyplouváme (S01E01)
-
Splněný sen (S01E02)
-
Pivo k snídani (S01E03)
-
Dluh (S01E04)
-
Život bez mobilu (S01E05)
-
Italské rytmy (S01E06)
-
Španělský večírek (S01E07)
-
Bicykl (S01E08)
-
Dokonalá vražda (S01E09)
-
Vzkaz (S01E10)
-
Sumec (S01E11)
-
Striptýz na fakturu (S01E12)
-
Bludičky (S01E13)
-
Dva muži ve člunu (S01E14)
-
Klárka (S01E15)
-
Prasklá duše (S01E16)
-
Šary vary (S01E17)
-
Třicet milionů (S01E18)
-
Grandhotel Přístav (S01E19)
-
Díky, Terezo (S01E20)
-
Nechci dítě (S01E21)
-
Zátoka Open (S01E22)
-
Kočka (S01E23)
-
Tisíc SMS (S01E24)
-
Mona Lisa ze Zátoky (S01E25)
-
Líbej mě (S01E26)
-
Dost bylo švestek (S01E27)
-
Mobilofilové (S01E28)
-
Bursíkovy brikety (S01E29)
-
Had na prsou (S01E30)
Acteurs·trices
Radim Novák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Labyrint (2015) (série)
Barbora Mottlová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Cirkus Bukowsky (2013) (série)
Extraktoři (2023) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Petr Klimeš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Atlantic Crossing (2020) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Petr Vágner
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dune (2000) (série)
Clona (2014) (série)
Vraždy v kruhu (2015) (série)
Tereza Švecová
Meilleures séries :
Ohnivý kuře (2016) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Přístav (2015) (série)
Linda Svobodová
Meilleures séries :
Totems (2022) (série)
Crossing Lines (2013) (série)
Polda (2016) (série)
Daniela Choděrová
Meilleures séries :
Kukačky (2021) (série)
Sex O'Clock (2023) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Bohumil Klepl
Union soviétique
Meilleures séries :
Česká soda (1993) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jakub Štěpán
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Zuzana Slavíková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Petra Hřebíčková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Rédl (2018) (série)
Dita Zábranská
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Polda (2016) (série)
Lucie Zedníčková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Saturnin (1994) (série)
Největší z Pierotů (1990) (série)
Dagmar Zázvůrková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Polda (2016) (série)
Specialisté (2017) (série)
Ivana Andrlová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Létající Čestmír (1983) (série)
Barbora Černá
Tchéquie
Meilleures séries :
The Musketeers (2014) (série)
Crossing Lines (2013) (série)
Hořký svět (2022) (série)
Boris Hybner
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Kancelář Blaník (2014) (série)
Gagman (1987) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Ladislava Něrgešová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vinaři (2014) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
René Šmotek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)