Photographie:
Vladimír Opletal, Roman Pavlíček, Ramūnas Greičius, Diviš Marek, Jaroslav Zeman (plus)Musique:
Václav Fiala, Jiří Chlumecký, Josef Spitzer, Karel Hašler, Emil Viklický, Filip Malásek (plus)Acteurs·trices:
Miroslav Donutil, Pavel Zedníček, Josef Somr, Jiří Vacek, Leoš Suchařípa, Jiřina Bohdalová, Jan Zajíček, Miroslav Berka, Zuzana Bydžovská, Miroslav Táborský, Vladimír Javorský (plus)Saisons(4) / Épisodes(19)
Acteurs·trices
Vladimír Gut
Meilleures séries :
Příběhy včelích medvídků (1984) (série)
Černí andělé (2001) (série)
Nadměrné maličkosti (2004) (série)
Jan Hartl
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Jana Štěpánková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Taková normální rodinka (1971) (série)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Jana Drbohlavová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Arabella (1980) (série)
O vepříku a kůzleti (1970) (série)
Jana Vyšohlídová
Meilleures séries :
Nadměrné maličkosti (2004) (série)
Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (série)
Ulice (2005) (série)
Lucie Juřičková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Dáša Kouřilová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Lajna (2017) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Radek Zima
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Nadměrné maličkosti (2004) (série)
Proč bychom se netopili (2009) (série)
Temný Kraj (2017) (série)
Alena Vránová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Chalupáři (1975) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Jaroslava Pokorná
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Pavla Vojáčková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Oběti (1999) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Blanka Zdichyncová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Nadměrné maličkosti (2004) (série)
Banáni (2023) (série)
Lískulka (1998) (série)
Kateřina Macháčková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Cirkus Humberto (1988) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Milena Dvorská
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Der Ochsenkrieg (1987) (série)
Co teď a co potom? (1991) (série)
Martin Zahálka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Muž v pozadí (1995) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Ivanka Devátá
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Pohádkový zeměpis (1965) (série)
Pavel Řezníček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Smysl pro tumor (2024) (série)
Ochránce (2021) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Michal Holán
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Oběti (1999) (série)
Nadměrné maličkosti (2004) (série)
Štafl (2018) (série)
Karel Polišenský
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Arabella (1980) (série)
Simona Babčáková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Čtvrtá hvězda (2014) (série)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)