Réalisation:
Jaroslav BrabecPhotographie:
Pavel BerkovičMusique:
Jan PonocnýActeurs·trices:
Jaroslav Plesl, Jiří Langmajer, Denis Šafařík, Lenka Vlasáková, Sabina Rojková, Darija Pavlovičová, Lucie Žáčková, Miroslav Táborský (plus)Épisodes(10)
-
Dáma v studni (E01)
-
Loutkohra (E02)
-
U zdi (E03)
-
Nedohraná etuda (E04)
-
Pekelný stroj (E05)
-
Zmizelá (E06)
-
Lepší život (E07)
-
Doktor Herzog (E08)
-
Tajemství (E09)
-
Host do domu (E10)
Acteurs·trices
Markéta Děrgelová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Neviditelní (2014) (série)
Pan profesor (2021) (série)
Zločiny Velké Prahy (2021) (série)
Marika Šoposká
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Cirkus Bukowsky (2013) (série)
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Dabing Street (2018) (série)
Linda Rybová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Božena (2021) (série)
Maigret (1991) (série)
Národní házená (2022) (série)
Marek Vašut
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
sKORO NA mizině (2020) (série)
Slow Horses (2022) (série)
Lukáš Příkazký
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Okresní přebor (2010) (série)
Čtvrtá hvězda (2014) (série)
Tomáš Dastlík
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Lajna (2017) (série)
Barbara Lukešová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Ester Geislerová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Nevinné lži (2013) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Krev zmizelého (2006) (série)
Robert Jašków
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Labyrint (2015) (série)
Petr Motloch
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Mamon (2015) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Jaroslav Vlach
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ochránce (2021) (série)
Vladimír Škultéty
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
MOST! (2019) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Martina Preissová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Krev zmizelého (2006) (série)
Michal Roneš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
A Small Light (2023) (série)
Génie (2017) (série)
Jana Gýrová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Petr Pěknic
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
České století (2013) (série)
Cirkus Bukowsky (2013) (série)
Autobazar Monte Karlo (2015) (série)
Miroslav Hrabě
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Docent (2023) (série)
Expozitura (2009) (série)
Zločiny Velké Prahy (2021) (série)
Richard Fiala
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Rédl (2018) (série)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
Petr Drozda
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabella (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Miroslav Horský
Meilleures séries :
Zločiny Velké Prahy (2021) (série)