Musique:
Tadeáš VěrčákActeurs·trices:
Václav Postránecký, Vanda Hybnerová, Markéta Plánková, Jan Šťastný, Filip Blažek, Ivana Korolová, Lucie Polišenská, Michal Novotný, Pavla Tomicová, Jan Révai, Natálie Halouzková (plus)Épisodes(80)
-
Narozeninová překvápka (S01E01)
-
Množení králíků (S01E02)
-
Koza Květa (S01E03)
-
Svatba (S01E04)
-
Spi sladce, sysle (S01E05)
-
Ty jsi šéf (S01E06)
-
Realitní agent nikdy nespí (S01E07)
-
Žihadla a detektivové (S01E08)
-
Maso za maso (S01E09)
-
Rozhuda (S01E10)
-
Jak najít čichotupce (S01E11)
-
Na písknutí přiběhne (S01E12)
-
Rozbitý krunýř (S01E13)
-
Garážový výprodej (S01E14)
-
Nejchytřejší dům (S01E15)
-
Návštěva z personálního (S01E16)
-
Had v ráji (S01E17)
-
Provize a iluze (S01E18)
-
Televize nebo vězení (S01E19)
-
Tajemství (S01E20)
-
Kdo je tady blázen? (S01E21)
-
Trable s rodokmenem (S01E22)
-
Lepší matka nebo babička? (S01E23)
-
Lékařovy nové šaty (S01E24)
-
Mám prima bráchu (S01E25)
-
Pěšky v protisměru (S01E26)
-
Ať straší duchové! (S01E27)
-
Psí život (S01E28)
-
Dům na prodej (S01E29)
-
Alkoholik a cesta ke hvězdám (S01E30)
Acteurs·trices
Agáta Lexová
Tchéquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Škoda lásky (2013) (série)
Tomáš Turek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Rapl (2016) (série)
Labyrint (2015) (série)
Jiří Kohout
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Lajna (2017) (série)
Pod hladinou (2023) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Petr Halíček
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Labyrint (2015) (série)
Sex O'Clock (2023) (série)
Veronika Duchková
Meilleures séries :
Dvojka na zabití (2021) (série)
Přešlapy (2009) (série)
Linka (2019) (série)
Anna Beránková
Meilleures séries :
Totems (2022) (série)
Odznak Vysočina (2022) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Lenka Daňková
Meilleures séries :
Cirkus Bukowsky (2013) (série)
Dvojka na zabití (2021) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Lina Wagnerová
Meilleures séries :
Ztracená brána (2012) (série)
Vytoč mého agenta (2024) (série)
Hraběnky (2007) (série)
Jiří Hájek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kosmo (2016) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Radim Jíra
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Smysl pro tumor (2024) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jana Durčáková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Linka (2019) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Cukrárna (2010) (série)
Zdeněk Tomeš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Bohéma (2017) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Vendula Křížová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (série)
Petra Hobzová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Okresní přebor (2010) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Horákovi (2006) (série)
Monika Timková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyšehrad (2016) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Semestr (2016) (série)
Lukáš Rous
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Martin Mejzlík
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Křeček v noční košili (1987) (série)
Zlá krev (1986) (série)
Expozitura (2009) (série)
Karel Engel
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Záhada hlavolamu (1969) (série)
Arabella (1980) (série)
Jindra Janoušková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Policie Modrava (2011) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Nikola Orozovič
Tchécoslovaquie