Musique:
Tadeáš VěrčákActeurs·trices:
Václav Postránecký, Oldřich Navrátil, Vanda Hybnerová, Markéta Plánková, Lucie Polišenská, Ivana Korolová, Jan Šťastný, Jindřich Žampa (plus)Saisons(2) / Épisodes(114)
Acteurs·trices
Radka Tesárková
Meilleures séries :
Zdivočelá země (1997) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Škoda lásky (2013) (série)
Marta Falvey Sovová
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Bohéma (2017) (série)
Černá sanitka (2008) (série)
Tomáš Karger
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Oktopus (2023) (série)
Ondřej Pech
Tchéquie
Meilleures séries :
Světlu vstříc (2018) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Slunečná (2020) (série)
Lukáš Typlt
Tchécoslovaquie
Tereza Sochorová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Malá velká liga (2023) (série)
Daniel Margolius
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Hořký svět (2022) (série)
Hana Sršňová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (série)
Hříchy pro diváky detektivek (1995) (série)
Černá sanitka (2008) (série)
Zdenka Procházková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Jana Hermachová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Lékárníkových holka (1996) (série)
Třetí patro (1985) (série)
Ententýky (2012) (série)
Martin Sobotka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Anča a Pepík (2017) (série)
Oběti (1999) (série)
Helena Karochová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (série)
Tereza Nekudová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Rapl (2016) (série)
Volha (2023) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Radek Bár
Meilleures séries :
Dáma a Král (2017) (série)
Dvojka na zabití (2021) (série)
Specialisté (2017) (série)
Robert Tyleček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Petr Reidinger
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
České století (2013) (série)
Neviditelní (2014) (série)
Atentát (2015) (série)
Marta Hrachovinová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
To jsem z toho jelen (2000) (série)
Moonacre (1994) (série)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (série)
Lukáš Král
Meilleures séries :
Génie (2017) (série)
České století (2013) (série)
První republika (2014) (série)
Martin Ešpandr
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bohéma (2017) (série)
Linka (2019) (série)
Jiří Konvalinka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
Vodník (2019) (série)