Réalisation:
Zdeněk MíkaPhotographie:
Jiří StöhrMusique:
Ladislav ŠtaidlActeurs·trices:
Iva Janžurová, Petr Nárožný, Zuzana Bydžovská, Miroslav Vladyka, Stella Zázvorková, Zdeněk Řehoř, Karolina Slunéčková, Lída Roubíková (plus)Acteurs·trices
Iva Janžurová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Ikarův pád (1977) (téléfilm)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Petr Nárožný
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (clip musical)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Zuzana Bydžovská
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
L'Abeille millénaire (1983)
Případ Platfus (1985) (téléfilm)
Četnické humoresky (2001) (série)
Miroslav Vladyka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Stella Zázvorková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Terrier Intime (1999)
Těžká Barbora (1960) (pièce de théâtre filmée)
Kolya (1996)
Zdeněk Řehoř
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Cyrano z Bergeracu (1986) (pièce de théâtre filmée)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Dnes naposled (1958)
Karolina Slunéčková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Lucerna (1967) (téléfilm)
Přišel na večeři (1981) (pièce de théâtre filmée)
Lída Roubíková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jako kníže Rohan (1983) (téléfilm)
Scapinova šibalství (1980) (téléfilm)
Smuteční slavnost (1969)
Božena Böhmová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Smuteční slavnost (1969)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Marie Marešová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (téléfilm)
Roméo, Juliette et les ténèbres (1959)
Po rozvodu (1981) (téléfilm)
Regina Rázlová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ikarův pád (1977) (téléfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Kolya (1996)
František Hanus
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Cyrano z Bergeracu (1986) (pièce de théâtre filmée)
Ikarův pád (1977) (téléfilm)
Byl jednou jeden král... (1954)
Bohuslav Čáp
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Královský život otroka (1992) (téléfilm)
La Princesse orgueilleuse (1952)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Jiří Krampol
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Libuše Geprtová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Bratři Karamazovi (1981) (pièce de théâtre filmée)
V zámku a podzámčí (1981) (téléfilm)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (téléfilm)
Stanislava Bartošová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dům na nebesích (1984) (pièce de théâtre filmée)
Vrchní, prchni! (1980)
Mnoho povyku pro nic (1972) (pièce de théâtre filmée)
Michaela Mišková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Bratranec Pons (1973) (téléfilm)
Slaměný klobouk (1971)
Milenci v roce jedna (1973)
Tomáš Sedláček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Král Krysa (1979) (pièce de théâtre filmée)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Muži jdou v tmě (1975) (téléfilm)
Martin Štěpánek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Král Krysa (1979) (pièce de théâtre filmée)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
L'Accusé (1964)
Adolf Filip
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Rozčarovaní (1982) (téléfilm)
Comment noyer le Docteur Mracek ou la fin des ondins en Bohême (1974)
Ať žijí duchové! (1977)