Réalisation:
Hynek BočanMusique:
Zdeněk BartákActeurs·trices:
Martin Dejdar, Jana Hubinská, Jakub Zdeněk, Jiří Langmajer, Jakub Wehrenberg, Jan Teplý ml., Radim Kalvoda, Zbyněk Fric, Václav Chalupa (plus)Saisons(4) / Épisodes(45)
Acteurs·trices
Dušan Jamrich
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Alžbetin dvor (1986) (série)
Život bez konca (1982) (série)
Parížski mohykáni (1971) (série)
Anna Javorková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Tisícročná včela (1983) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Nepokojná láska (1975) (série)
Martin Písařík
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Rapl (2016) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Dopad (2023) (série)
Pavel Rímský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Ladislav Trojan
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Alexandr Postler ml.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Labyrint (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Místo zločinu Ostrava (2020) (série)
Ladislav Županič
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabella (1980) (série)
Okresní přebor (2010) (série)
Miloslav Tichý
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Stanislav Majer
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Kancelář Blaník (2014) (série)
Rapl (2016) (série)
Ladislav Dušek
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Zdivočelá země (1997) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Vraždy v kruhu (2015) (série)
Petr Kocourek
Meilleures séries :
Zdivočelá země (1997) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
První republika (2014) (série)
Jaroslava Pokorná
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Martin Donutil
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Labyrint (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Ctirad Götz
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Herec (2020) (série)
Zbigniew Kalina
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Jitka Sedláčková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Česká soda (1993) (série)
Ochránce (2021) (série)
Miroslav Večerka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Rapl (2016) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Roman Štabrňák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Rapl (2016) (série)
Spravedlnost (2017) (série)
Milan Slepička
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Příběhy včelích medvídků (1984) (série)
1864 (2014) (série)
Atlantic Crossing (2020) (série)
Ladislav Goral
État slovaque
Meilleures séries :
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Doktor z vejminku (1982) (série)