Réalisation:
Hynek BočanMusique:
Zdeněk BartákActeurs·trices:
Martin Dejdar, Jana Hubinská, Jakub Zdeněk, Jiří Langmajer, Jakub Wehrenberg, Jan Teplý ml., Radim Kalvoda, Zbyněk Fric, Václav Chalupa (plus)Saisons(4) / Épisodes(45)
Acteurs·trices
Jan Škvor
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Broučci (1995) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (série)
Radek Škvor
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Oběti (1999) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Arrowsmith (1997) (série)
Petr Pelzer
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Lukáš Hlavica
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Z hříček o královnách (1994) (série)
Labyrint (2015) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Miroslav Středa
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Slovácko sa nesúdí (1975) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Oldřich Navrátil
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Stanislav Tříska
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Slovácko sa nesúdí (1975) (série)
Kamil Halbich
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Václav Vodák
Meilleures séries :
Zdivočelá země (1997) (série)
Les Aventures du jeune Indiana Jones (1992) (série)
Jiří Juřina
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Jitka Smutná
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Zdeněk Žák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Rapl (2016) (série)
Co teď a co potom? (1991) (série)
Jindřich Hinke
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Povídky malostranské (1984) (série)
Zlá krev (1986) (série)
Karel Bělohradský
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Arabella (1980) (série)
Klára Jirsáková
Meilleures séries :
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (série)
Vanda Švarcová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Zdivočelá země (1997) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Sanitka (1984) (série)
Simona Stašová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabella (1980) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jiří Knot
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
The Scarlet Pimpernel (1999) (série)
Ladislav Potměšil
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Miroslav Vladyka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)