Épisodes(26)
-
Kover (S07E01)
-
Visokosnyj god (S07E02)
-
Protěkcija (S07E03)
-
Cena žizni (S07E04)
-
Ženščina mojej mečty (S07E05)
-
Ubijstvo, kotorogo ně bylo (S07E06)
-
Bolšoj priz (S07E07)
-
Instinkt Leopolda (S07E08)
-
Šesťorka (S07E09)
-
Profilaktika (S07E10)
-
Podstava (S07E11)
-
Treťja žertva (S07E12)
-
Rokovoje pochmele (S07E13)
-
Mstitěl (S07E14)
-
Slučajnoje znakomstvo (S07E15)
-
Metod Frejda (S07E16)
-
Čužije okna (S07E17)
-
Pusťakovoje dělo (S07E18)
-
Vera, Naděžda, Ljubov (S07E19)
-
Skandal v blagorodnom semejstve (S07E20)
-
Čelovek za spinoj (S07E21)
-
Po tu storonu reklamy (S07E22)
-
Istočnik informacii (S07E23)
-
Strela suďby (S07E24)
-
Mentovskij romans (S07E25)
-
Lovuška (S07E26)
Acteurs·trices
Leonid Kuravlyov
Union soviétique
Meilleures séries :
Sjemnadcať mgnovenij vesny (1973) (série)
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mikhail Trukhin
Union soviétique
Meilleures séries :
Gibel imperii (2005) (série)
Děti Arbata (2004) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Evgeniy Dyatlov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Bělaja gvardija (2012) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Oskar Kuchera
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Brigada (2002) (série)
Valeriya Kudryavtseva
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Boris Khvoshnyanskiy
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Svetlana Pismichenko
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Tatyana Ryabokon
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Šerlok Cholms (2013) (série)
Dmitriy Averin
Union soviétique
Meilleures séries :
Trockij (2017) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Tatyana Kolganova
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Aleksandr Shulga
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Evgeniy Baranov
Union soviétique
Meilleures séries :
Velikaja (2015) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Natalya Nemshilova
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Денис Константинов
Union soviétique
Meilleures séries :
Doktor Živago (2005) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Darya Rumyantseva
Allemagne de l'Est
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Igor Dobryakov
Union soviétique
Meilleures séries :
Admiral (2009) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Olga Belyavskaya
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Viktor Khorkin
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Валентина Панина
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Vitaliy Kovalenko
Union soviétique