Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek
Réalisation:
Václav VorlíčekScénario:
Miloš MacourekPhotographie:
Emil SirotekActeurs·trices:
Jiří Lábus, Vladimír Dlouhý, Miroslava Šafránková, Petr Nárožný, Hana Igonda Ševčíková, Jana Brejchová, Ondřej Kepka, Bronislav Poloczek, Vlastimil Brodský, Jana Kimlová, Pavel Zedníček (plus)Acteurs·trices
Nina Divíšková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Dlouhá míle (1989) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Stanislav Zindulka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Uršula Kluková
Empire allemand
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Václav Štekl
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Fantom operety (1970) (série)
Jan Hraběta
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Tři králové (1998) (série)
Valerie Kaplanová
Autriche-Hongrie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
La Tante de Frankenstein (1987) (série)
Moje kone vrané (1980) (série)
Břetislav Slováček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Muž v pozadí (1995) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Povídky malostranské (1984) (série)
Pavel Nový
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
Miroslav Táborský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Škola za školou (1981) (série)
David Schneider
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Černí andělé (2001) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Roman Skamene
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Lubomír Kostelka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Luděk Sobota
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Česká soda (1993) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Okresní přebor (2010) (série)
Svatopluk Matyáš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ctná paní Lucie (1972) (série)
Der Ochsenkrieg (1987) (série)
Jiří Lír
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Arabella (1980) (série)
Oldřich Velen
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabella (1980) (série)
Daniel Rous
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jiří Sedláček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Bakaláři (1972) (série)