Réalisation:
Václav VorlíčekScénario:
Miloš MacourekPhotographie:
Emil SirotekActeurs·trices:
Jiří Lábus, Miroslava Šafránková, Vladimír Dlouhý, Marian Labuda, Jaroslava Kretschmerová, Ondřej Kepka, Petr Nárožný, Pavel Zedníček (plus)Épisodes(26)
-
Pomoc, za kopcem je obr (E01)
-
Osudná věštba (E02)
-
Rumburak letí na Pultanelu (E03)
-
Arafon (E04)
-
Rumburak v jablečném sadu (E05)
-
Osudné jablko (E06)
-
Věštba se plní (E07)
-
Tatínku, máte dvojčátka! (E08)
-
Past na Roxanu (E09)
-
Studijní cesta do říše pohádek (E10)
-
Mařenka a obr (E11)
-
Roxana znovu na pastvě (E12)
-
Petrova šance (E13)
-
Podvodný sňatek (E14)
-
Král bez poddaných (E15)
-
Trojlístek zahajuje boj (E16)
-
Rumburak č. 2 (E17)
-
Falešný pan Papp (E18)
-
Trojlístek opět pohromadě (E19)
-
Mařenka pod šibenicí (E20)
-
Rumburak vládcem Pultanely (E21)
-
Kufřík v rukou zloducha (E22)
-
Zápas o Pultanelu (E23)
-
Výlet někam jinam (E24)
-
Rumburak kontra Fantomas (E25)
-
Pan děkan mění názor (E26)
Acteurs·trices
Jiří Vondráček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Pan Tau (1971) (série)
My z konce světa (1975) (série)
Michaela Jílková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Náhrdelník (1992) (série)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (série)
Karel Bělohradský
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Arabella (1980) (série)
Hana Ulrichová
Meilleures séries :
Soukromé pasti (2008) (série)
Sever (2019) (série)
Život na zámku (1995) (série)
Jiří Bednář
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Petr Skarke
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Arabella (1980) (série)
Otto Rošetzký
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Rapl (2016) (série)
Jaroslav Tomsa
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Miloslav Mejzlík
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
České století (2013) (série)
Jiří Samek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabella (1980) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Olga Schmidtová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Václav Jakoubek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (série)
Klára Šumanová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Co teď a co potom? (1991) (série)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (série)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (série)
David Novotný
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Okresní přebor (2010) (série)
Kukačky (2021) (série)
Čtvrtá hvězda (2014) (série)
Sandra Nováková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Kancelář Blaník (2014) (série)
Lorna Homoláčová-Vančurová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pan Tau (1971) (série)
Místo nahoře (2004) (série)
Nadměrné maličkosti (2004) (série)
Marta Hrachovinová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
To jsem z toho jelen (2000) (série)
Moonacre (1994) (série)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (série)
Dana Černá
Tchécoslovaquie