Réalisation:
Jaroslav HanušScénario:
Jan MíkaPhotographie:
Jan OstenMusique:
Miroslav KořínekActeurs·trices:
Tomáš Töpfer, Kateřina Macháčková, Kateřina Kaira Hrachovcová, Petr Hradil, Jiřina Jirásková, Pavel Soukup, Jana Synková, Lenka Termerová (plus)Saisons(2) / Épisodes(52)
Acteurs·trices
Saša Rašilov nejml.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Labyrint (2015) (série)
Napoléon (2002) (série)
Dagmar Havlová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Kancelář Blaník (2014) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Jan Šťastný
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Muž v pozadí (1995) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Labyrint (2015) (série)
Květa Fialová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
F. L. Věk (1970) (série)
Vilma Cibulková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Dabing Street (2018) (série)
Václav Vydra nejml.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Zdeněk Žák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Rapl (2016) (série)
Co teď a co potom? (1991) (série)
Miloš Kopecký
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Ctná paní Lucie (1972) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série) - acteur, guide
Ota Jirák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Saturnin (1994) (série)
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Pavel Kikinčuk
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Okresní přebor (2010) (série)
České století (2013) (série)
Oběti (1999) (série)
Jiří Kalužný
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Rapl (2016) (série)
Štafl (2018) (série)
Život na zámku (1995) (série)
Luboš Veselý
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Herec (2020) (série)
Miriam Kantorková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Bronzová spirála (1988) (série)
Veronika Žilková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Česká soda (1993) (série)
Ochránce (2021) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Jaroslava Kretschmerová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Anča a Pepík (2017) (série)
Gagman (1987) (série)
Tři spory (1981) (série)
Alena Procházková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Arabella (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Lubomír Kostelka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Hana Čížková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Křeček v noční košili (1987) (série)
Oldřich Navrátil
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Josef Vinklář
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Česká soda (1993) (série)
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)