Photographie:
Jakub ŠevčíkActeurs·trices:
Eva Salvatore Burešová, Barbora Jánová, Marek Lambora, Lukáš Langmajer, Eva Holubová, Maroš Kramár, Pavla Tomicová, David Prachař, Ondřej Pavelka, Dana Batulková, Tereza Brodská (plus)Épisodes(35)
-
Sázka (S01E01)
-
Splašení koně (S01E02)
-
Jak se do lesa volá (S01E03)
-
Epidemie (S01E04)
-
Zásnuby (S01E05)
-
Past na zloděje (S01E06)
-
Pohádková babička (S01E07)
-
Byznys století (S01E08)
-
Pomsta je sladká (S01E09)
-
Krávy (S01E10)
-
Čarodějka psů (S01E11)
-
Ženské zbraně (S01E12)
-
Lásky (S01E13)
-
Zrození nepřítele (S01E14)
-
Rytíři hranatého stolu (S01E15)
-
Místní hrdina (S01E16)
-
Strážným andělem proti své vůli (S01E17)
-
Potíže s mladou i se starou (S01E18)
-
Hrdina a superhrdina (S01E19)
-
Prsten pro princeznu (S01E20)
-
Pidilihovar (S01E21)
-
Tři přání (S01E22)
-
Svatební pochod (S01E23)
-
Vztek a zlost (S01E24)
-
Biskupí test (S01E25)
-
Zoufalé činy (S01E26)
-
Diogenes v sudu (S01E27)
-
Jeden z nás (S01E28)
-
Lež, zrada a tajemství (S01E29)
-
Krysí král (S01E30)
Acteurs·trices
Ivo Theimer
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Živé terče (2019) (série)
Kriminálka Anděl (2008) (série)
Příkopy (2007) (série)
Josef Hervert
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Labyrint (2015) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Martin Ešpandr
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bohéma (2017) (série)
Linka (2019) (série)
Anna Beránková
Meilleures séries :
Totems (2022) (série)
Odznak Vysočina (2022) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Kristina Pavelková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ohnivý kuře (2016) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Slunečná (2020) (série)
Bořek Joura
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Nevinné lži (2013) (série)
Marie-Thérèse d'Autriche (2017) (série)
Božena (2021) (série)
Ivo Novák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Génie (2017) (série)
Ochránce (2021) (série)
Radovan Klučka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ďáblova lest (2009) (série)
Zrádci (2020) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Jindřich Kriegel
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Vinaři (2014) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Gustav Bubník
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Tři spory (1981) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Ivan Herma
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Škoda lásky (2013) (série)
Vraždy v kruhu (2015) (série)
Tomáš Pospíšil
Meilleures séries :
Mužketýři (2021) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Slunečná (2020) (série)
František Mitáš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Labyrint (2015) (série)
Kateřina Klausová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Chlap (2022) (série)
Za oponou (2019) (série)
Živé terče (2019) (série)
Jana Durčáková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Linka (2019) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Cukrárna (2010) (série)
Zdena Herfortová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Labyrint (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Tereza Vodochodská
Meilleures séries :
Ohnivý kuře (2016) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Slunečná (2020) (série)
Aleš Balda
Meilleures séries :
Kukačky (2021) (série)
American Patriot (2015) (série)
Jitřní záře (2022) (série)
Vojtěch Efler
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Expozitura (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Slunečná (2020) (série)