Réalisation:
Jaroslav SoukupPhotographie:
Vladimír SmutnýActeurs·trices:
Rudolf Hrušínský nejml., Ladislav Potměšil, Mariana Slováková, Jaroslava Stránská, Radek Pospíšil, Jana Krausová, Pavel Nový, Bohumil Vávra (plus)Acteurs·trices
Rudolf Hrušínský nejml.
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Mon cher petit Village (1985)
Touha (2011) (pièce de théâtre filmée)
Krvavý román (1993)
Ladislav Potměšil
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Brouk v hlavě (2002) (téléfilm)
Mariana Slováková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Děti noci (2008)
Discopříběh (1987)
Divoká srdce (1989)
Jaroslava Stránská
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Utopím si ho sám (1989) (téléfilm)
Všechny krásy života (1990) (téléfilm)
Pojď, dáme sbohem žízni (1987) (téléfilm)
Radek Pospíšil
Meilleurs films :
Discopříběh (1987)
Discopříběh 2 (1991)
Jana Krausová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Zámek v Čechách (1993) (téléfilm)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Demain, je vais me réveiller et me brûler avec du thé (1977)
Pavel Nový
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (téléfilm)
S tebou mě baví svět (1982)
Bohumil Vávra
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (série)
Adélaïde (1969)
Jiřina Jelenská
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Pozor, vizita! (1981)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Ivo Niederle
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Těžká Barbora (1960) (pièce de théâtre filmée)
Kam slunce nechodí... (1971) (téléfilm)
Un carosse pour Vienne (1966)
Tatiana Kulíšková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Staroružová dráma (1989) (téléfilm)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (téléfilm)
Mŕtvi učia živých (1983)
Jaroslav Choc
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Návštěva staré dámy (1999) (téléfilm)
Velký případ (1999) (téléfilm)
Věrní abonenti (2001) (téléfilm)
Karel Vochoč
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Chronique Morave (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Kamenný řád (1975) (série)
Andy Kraus
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Staroružová dráma (1989) (téléfilm)
Reverend (1989) (téléfilm)
Stůl pro čtrnáct (1978) (téléfilm)
Dáša Neblechová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Gobseck (1985) (téléfilm)
Comment noyer le Docteur Mracek ou la fin des ondins en Bohême (1974)
Fešák Hubert (1984)
Milan Pěkný
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Demain, je vais me réveiller et me brûler avec du thé (1977)
Zlá krev (1986) (série)
Milan Vlachovský
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vražda před večeří (1972) (téléfilm)
Discopříběh (1987)
Švedski aranžman (1989)
Igor Smržík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Kamenný řád (1975) (série)
Městem chodí Mikuláš (1992) (téléfilm)
Marie Kadeřábková
Meilleurs films :
Útěky domů (1980)
Král kolonád (1990)
Přezůvky Štěstěny (1983) (téléfilm)
Marta Šolcová
Meilleurs films :
Vražda před večeří (1972) (téléfilm)
Discopříběh (1987)