Réalisation:
Karel SteklýPhotographie:
František UldrichMusique:
Luboš FišerActeurs·trices:
Miloš Kopecký, Pavel Landovský, Vladimír Brabec, Otakar Brousek st., Marie Drahokoupilová, Darina Chlebová, Jan Schánilec, Václav Sloup (plus)Acteurs·trices
Gabriela Třešňáková
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Svatby pana Voka (1970)
Neviděli jste Bobíka? (1944)
Svět otevřený náhodám (1971)
Blažena Kramešová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Sur la comète (1970)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Jiří Krampol
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Bohuslav Kupšovský
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Světáci (1969)
Le Brave Soldat Svejk (1956)
La Création du monde (1957)
Jiří Lír
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
L'Incinérateur de cadavres (1968)
Lucie Žulová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Comment noyer le Docteur Mracek ou la fin des ondins en Bohême (1974)
Pět holek na krku (1967)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (téléfilm)
Jarmila Májová
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Svatby pana Voka (1970)
Dívka s třemi velbloudy (1967)
Pancho se žení (1946)
Willy Kuk-Znamínko
Meilleurs films :
Le Dirigeable volé (1966)
Šíleně smutná princezna (1968)
Sur la comète (1970)
Zdeněk Najman
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Bílá paní (1965)
Nejlepší ženská mého života (1968)
Noc na Karlštejně (1973)
Antonín Soukup
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
U pokladny stál... (1939)
Le Boulanger de l'empereur - L'empereur du boulanger (1951)
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Vladimír Hrabánek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Josef Kubíček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Lotrando a Zubejda (1996)
Aleš Morávek
Meilleurs films :
Svatby pana Voka (1970)
Panenství a kriminál (1969)
Horká zima (1973)
Jiří Býček
Meilleurs films :
Svatby pana Voka (1970)
Josef Šebek
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Noc rozhodnutí (1993) (téléfilm)
Vrah skrývá tvář (1966)
Četnické humoresky (2001) (série)
Karel Bělohradský
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Un marteau pour les sorcières (1969)
Kulový blesk (1978)
Adélaïde (1969)
Marta Záhorová
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Marketa Lazarova (1967)
Un dimanche perdu (1969)
Svatby pana Voka (1970)
Vladimír Zoubek
Meilleurs films :
Les Lampes à pétroles (1971)
Dítě (1973) (téléfilm)
Jarní vody (1968)
Tomáš Zemek
Meilleurs films :
Nevěsta (1970)
Svatby pana Voka (1970)
Lucie a zázraky (1970)
Daniela Kolářová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
The Elementary School (1991)
A l'orée de la forêt (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (série)