Réalisation:
Radim ŠpačekScénario:
Zdeněk ZapletalPhotographie:
Martin ŠtěpánekMusique:
Jakub KudláčActeurs·trices:
Petra Špalková, Jaroslav Plesl, Miroslav Hanuš, Anděla Tichá, Regina Rázlová, Jiří Vyorálek, Tomáš Mrvík, Petr Panzenberger, David Viktora, Zdeněk Lambor, Filip Teller, David Janík (plus)Épisodes(12)
Acteurs·trices
Jan Grundman
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
#martyisdead (2019) (série)
Chlap (2022) (série)
Ivo Marták
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Stíny v mlze (2022) (série)
Proč bychom se netopili (2009) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Barbora Mudrová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Cirkus Bukowsky (2013) (série)
Oběti (1999) (série)
Allmen (2017) (série)
Vladimíra Philippová Krakovková
Meilleures séries :
Místo zločinu Ostrava (2020) (série)
Stíny v mlze (2022) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Tereza Švejdová
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (série)
Justin Svoboda
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Mamon (2015) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Richard Trsťan
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Stíny v mlze (2022) (série)
Lukáš Typlt
Tchécoslovaquie
Lukáš Melník
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Mamon (2015) (série)
Robert Mikluš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
sKORO NA mizině (2020) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jiří Roskot
Tchécoslovaquie
Simona Lewandowska
Tchéquie
Meilleures séries :
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Pět let (2022) (série)
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Jan Mansfeld
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Stíny v mlze (2022) (série)
Pan profesor (2021) (série)
Specialisté (2017) (série)
Dušan Urban
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Kosmo (2016) (série)
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Martin Krupa
Tchéquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Atlantic Crossing (2020) (série)
Rédl (2018) (série)
Ondřej Malý
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Devadesátky (2022) (série)
Ochránce (2021) (série)
Halina Paseková
Pologne
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Místo zločinu Ostrava (2020) (série)
Stíny v mlze (2022) (série)
Radomír Švec
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ztracená brána (2012) (série)
Labyrint (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Marek Zeman
Tchéquie
Meilleures séries :
Stíny v mlze (2022) (série)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (série)
Horákovi (2006) (série)
Mikuláš Erwerth
Meilleures séries :
Pět mrtvých psů (2016) (série)
Stíny v mlze (2022) (série)