Réalisation:
Adam HobzikScénario:
Adam HobzikPhotographie:
David PloyharMusique:
Petr WajsarActeurs·trices:
Matouš Ruml, Janek Gregor, Lukáš Duy Anh Tran, Martin Hofmann, Leoš Noha, Marek Lambora, Predrag Bjelac, Karel Dobrý, Robert Jašków, Sharlota (plus)Acteurs·trices
Matouš Ruml
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Devadesátky (2022) (série)
Même les souris vont au paradis (2021)
Scapinova šibalství (2012) (pièce de théâtre filmée)
Janek Gregor
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Ubal a zmiz (2021)
Lukáš Duy Anh Tran
Tchéquie
Meilleurs films :
Zrádci (2020) (série)
Na střeše (2019)
A Boy Called Christmas (2021)
Martin Hofmann
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vlny (2024)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Leoš Noha
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Protektor (2009)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Nevinné lži (2013) (série)
Marek Lambora
Tchéquie
Meilleurs films :
Periferie (2017) (pièce de théâtre filmée)
Její pastorkyňa (2018) (pièce de théâtre filmée)
La Princesse enchantée (2020)
Predrag Bjelac
Yougoslavie
Meilleurs films :
Warriors - L'impossible mission (1999) (téléfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Harry Potter et la Coupe de Feu (2005)
Karel Dobrý
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Česká soda (1998)
Anne Frank (2001) (téléfilm)
Robert Jašków
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Operace Silver A (2007) (téléfilm)
Četnické humoresky (2001) (série)
České století (2013) (série)
Sharlota
Tchéquie
Meilleurs films :
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Ubal a zmiz (2021)
Radim Fiala
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Stavrogin je ďábel (2005) (pièce de théâtre filmée)
Četnické humoresky (2001) (série)
Dark Blue World (2001)
Martin Hub
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Il faut sauver le soldat Ryan (1998)
Titanic (1997)
Mission : Impossible - Protocole fantôme (2011)
Ernesto Čekan
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Zátopek (2021)
Promlčeno (2022)
Vladimír Škultéty
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sedm schodů k moci (2023) (série)
...a bude hůř (2007)
Božena (2021) (série)
Vu Tien Tung
Meilleurs films :
Bábovky (2020)
Miss Hanoi (2018)
Ubal a zmiz (2021)
Lucie Benešová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Povodeň (2005) (téléfilm)
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) (téléfilm)
Blázni a děvčátka (1989)
Andrea Hoffmannová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Pohádky pro Emu (2016)
Po čem muži touží (2018)
Špunti na vodě (2017)
Jakub Volák
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Pohádky pro Emu (2016)
Po čem muži touží (2018)
Deníček moderního fotra (2021)
Lam Le Ngoc
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Zrádci (2020) (série)
Ubal a zmiz (2021)
Ha Thanh Špetlíková
Viêt Nam
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Úsměvy smutných mužů (2018)
Vysoká hra (2020) (téléfilm)