Interprètes
Pavlína Kafková
Meilleurs films :
Doktor Faustus (2016) (pièce de théâtre filmée)
Četnické humoresky (2001) (série)
Udělení milosti se zamítá (2002) (téléfilm)
Simona Prasková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Konec starých časů (1989)
České století (2013) (série)
Promlčeno (2022)
Renáta Názlerová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Orest z rodu čarodejníkov (2010) (téléfilm)
Jaroslav Mendel
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Uprising (2001) (téléfilm)
Muž, který stál v cestě (2023)
Les Visiteurs : La révolution (2016)
Josef Mádle
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Byooti insaideu (2015)
Vraždy v kruhu (2015) (série)
V zajetí sítě (2019) (film étudiant)
Ondřej Lechnýř
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Audience u královny (2021) (pièce de théâtre filmée)
Na druhý pohled (2014) (téléfilm)
Lenka Vacvalová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Move On (2012)
Svatojánský věneček (2015) (téléfilm)
Zejtra napořád (2014)
Anna Polcarová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Fotograf (2015)
Odpad město smrt (2012)
Nepravděpodobná romance (2013)
Karolína Hrůzová - Hlaváčková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Slunečná (2020) (série)
Štěpán Vlček
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Mordkommission Berlin 1 (2015) (téléfilm)
Die Puppenspieler - Aus dem Feuer (2017) (téléfilm)
Daniel Dítě
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (téléfilm)
Kalamita (1980)
Anita Ešpandrová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dukla 61 (2018) (téléfilm)
Kvarteto (2017)
L'Hérétique (2017) (téléfilm)
Tereza Blažková
Tchéquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Oktopus (2023) (série)
Petra Ben Messaoud
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Hořící keř (2013) (téléfilm)
Ich werde nicht schweigen (2017) (téléfilm)
Vysoká hra (2020) (téléfilm)
Jan Kubka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
L'Enfant de Buchenwald (2015) (téléfilm)
Die Himmelsleiter (2015) (téléfilm)
Die Puppenspieler - Aus dem Feuer (2017) (téléfilm)
Lola Hrabovská
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Na druhý pohled (2014) (téléfilm)
Le Capitaine Rouge (2016)
Josef Vocásek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jak se moří revizoři (2018)
Milan Malinovský
Tchécoslovaquie
Marek Dobeš
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Tannbach (2015) (série)
Mission : Impossible - Protocole fantôme (2011)