Réalisation:
Petr SchulhoffScénario:
Petr SchulhoffActeurs·trices
Vladimír Menšík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ikarův pád (1977) (téléfilm)
Jako kníže Rohan (1983) (téléfilm)
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
František Filipovský
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Hamlet (1986) (pièce de théâtre filmée)
Lišák Pseudolus (1960) (téléfilm)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Josef Hlinomaz
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Le Boulanger de l'empereur - L'empereur du boulanger (1951)
Jo limonade (1964)
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Jaroslav Moučka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Světáci (1969)
L'Apprenti sorcier (1977)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Miroslav Homola
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Le Baron de Crac (1961)
Božena Böhmová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Smuteční slavnost (1969)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Václav Štekl
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
L'Incinérateur de cadavres (1968)
Jo limonade (1964)
Adèle n'a pas encore dîné (1978)
Miloš Kopecký
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
Dům na nebesích (1984) (pièce de théâtre filmée)
Byl jednou jeden král... (1954)
Josef Větrovec
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Le Dirigeable volé (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (téléfilm)
Lubomír Kostelka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Těžká Barbora (1960) (pièce de théâtre filmée)
Balada z hadrů (1960) (pièce de théâtre filmée)
Chronique Morave (1968)
Jaroslav Heyduk
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Bílá paní (1965)
Smuteční slavnost (1969)
Dalimil Klapka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
La Fille sur le balai (1971)
Saturnin (1994)
Aja Farkačová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Noc na Karlštejně (1973)
Polská krev (1978) (téléfilm)
Hry lásky šálivé (1971)
Milan Neděla
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Světáci (1969)
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Vlastimil Bedrna
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (pièce de théâtre filmée)
Jo limonade (1964)
Josefa Pechlátová
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Šíleně smutná princezna (1968)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Jindra Kvardová
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Po stopách krve (1969)
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
Běla Jurdová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Světáci (1969)
Vrchní, prchni! (1980)
Adèle n'a pas encore dîné (1978)
Ivo Hrdina
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
„Já už budu hodný, dědečku!“ (1978)
Hodíme se k sobě, miláčku...? (1974)
Václav Halama
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
L'Incinérateur de cadavres (1968)
Světáci (1969)
Po stopách krve (1969)